Марсель — Айнтрахт
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 13.09.22 22:00.

Жерсон на восьмій хвилині зумів забити швидкий гол. Наприкінці першого тайму на полі розігралися пристрасті, й арбітр змушений був вгамовувати емоції жовтими картками. Так, по гірчичнику отримали Жубал та Тудор, який не зміг стримати своїх емоцій у тренерській зоні.

До кінця зустрічі зберігалася інтрига, адже бургундці будь-якої миті могли зрівняти. На вісімдесят четвертій хвилині провансальці забили вдруге, знявши всі питання щодо результату. Відзначитись зумів Санчес. Схоже, цього сезону більшість суперників у Лізі 1 по зубах команді Ігоря Тудора, але чи впораються вони з представником Бундесліги? Бій Марсель — Айнтрахт дивитись онлайн.

Орли поступилися мадридському Реалу в матчі за Суперкубок УЄФА. У національній першості футболісти з Франкфурта-на-Майні поступово набирають обертів. Перші два поєдинки завершилися з нічийним результатом 1–1 — не було найсильнішого і в іграх проти Герти Берліна та Кельна. Натомість у матчі проти бременського Вердера вдалося досягти першої вікторії, а наступного туру — розгромити РБ Лейпциг.

У гостей від початку все пішло не за планом, адже Дані Ольмо отримав пошкодження, і вже на одинадцятій хвилині тренер був змушений замінити його на Форсберга. На шістнадцятій Камада відкрив рахунок, а на двадцять другий Роді подвоїв перевагу. У другому турі орли не зменшили тиску — на шістдесят сьомій хвилині забив Тута, а на вісімдесят четвертій Боррі вчетверте засмутив воротаря суперників — 4–0. Зустріч Марсель — Айнтрахт дивитись онлайн.

Початок матчу: 13.09.22 22:00. Жителі півдня успішно розпочали сезон 2022/2023 у національному Чемпіонаті. У перших шести турах Ліги 1 команда Ігора Тудора не знала поразок і лише одного разу зіграла з нічийним результатом у матчі проти Бреста — 1–1. Гра проти Осера склалася на користь марсельців. Протистояння Марсель — Айнтрахт дивитися онлайн. Жерсон на восьмій хвилині зумів забити швидкий г