Баєр — Атлетіко
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 13.09.22 22:00.

Першу перемогу вдалося здобути в поєдинку проти Майнца, однак у зустрічі з Фрайбургом підопічні Сеоане знову поступилися. Хоча перший тайм був повністю за господарями поля. На п’ятнадцятій хвилині зумів відзначитись Демірбай. Сторони пішли на перерву за мінімальної переваги левів. Тренер опонента зробив серйозну роботу в перерві, і вже на сорок восьмій хвилині гості зуміли зрівняти рахунок завдяки голу Гінтера, а через три хвилини Грегорич вивів своїх уперед. Через час господарі зуміли зрівняти рахунок — ворота вразив Шик після асиста Гадсона-Одої, який вийшов на заміну на шістдесятій хвилині. Але втримати нічийний результат господарям поля не вдалося, невдовзі забив Доан. Цей гол став вирішальним, 2–3. Протистояння Баєр — Атлетіко дивитися онлайн.

Мадридці поступилися лише один раз у перших чотирьох турах Ла Ліги. Вільярреал виявився сильнішим, обігравши матрацників із рахунком 2–0. Без переможця завершився й поєдинок проти Реала Сосьєдада. Мората вже на п’ятій хвилині зумів вивести свій клуб уперед, а на двадцять дев’ятій міг оформити дубль, але за допомогою системи VAR вдалося угледіти гру рукою. Перший тайм був дуже грубим, й арбітр роздав дві картки господарям поля та чотири — гостям. У другій половині зустрічі Садік зумів зрівняти рахунок. Пристрасті продовжували вирувати, і по жовтій картці також отримали Субельдія, Мората, Горосабель та Меріно. Чи впораються фармацевти, які перебувають не в найкращій формі, з таким суперником, як іспанці? Розіграш Баєр — Атлетіко дивитися онлайн.

Початок матчу: 13.09.22 22:00. Старт Леверкузена в новому сезоні складно назвати успішним. Після серії товариських матчів команда Херардо Сеоане поступилася Ельверсбергу з рахунком 3–4 у Кубку Німеччини. Не краще поки справи й у Бундеслізі. З п’яти зіграних матчів клуб поступився в чотирьох. Бій Баєр — Атлетіко дивитися онлайн. Першу перемогу вдалося здобути в поєдинку проти Майнца, однак у