0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок студії: 14.09.22 18:40.

Початок матчу: 14.09.22 19:45.

Гірники провели велику кількість товариських матчів, скориставшись вимушеною паузою в національному Чемпіонаті України, спричиненою широкомасштабним вторгненням Російської Федерації. Українська Прем'єр-ліга відновилася, і перший матч нового сезону донецький колектив зіграв 23 серпня проти Металіста 1925 року на нейтральному полі. Голів у тому матчі глядачі не дочекалися – 0-0. Битва Шахтар — Селтік дивитися онлайн.

Помаранчево-чорні обіграли Кривбас та Рух Львів. Причому здобути другу перемогу було не так уже і просто. Футболісти змушені були ціною фолів зупиняти атаки суперника. На двадцятій хвилині жовту картку отримав Бондаренко, а на тридцять п'ятій Мудрік награв на пряму червону, залишивши свою команду в меншості.

У другому таймі в складі шахтарів сталося три заміни, проте фолів менше не стало, і свій гірчичник отримав і Конопля. На сімдесят дев'ятій хвилині він виправився і вписав своє ім'я до протоколу матчу як автор першого забитого гола. До фінального свистка жодна зі сторін не змогла вразити ворота ще раз. Протистояння Шахтар — Селтік дивитися онлайн.

Кельти дивують довгою серією перемог. У перших шести матчах шотландської першості не знайшлося рівних команді Анге Постекоглу. Після вдалого виступу в Кубку ліги, розправившись із Рос Каунті з рахунком 4-1, клуб також успішно впорався і з Рейнджерс у Прем'єр-лізі. Уже на восьмій хвилині голом відзначився Абада, на тридцять другій – Жоао подвоїв перевагу, і гол у роздягальню забив той самий Абада, оформивши дубль.

На сімдесят восьмій хвилині записав у свій актив гол Тернбулл. 4-0 – остаточний рахунок у матчі. Чи зможе донецький колектив, який цього сезону має не так багато ігрової практики, протистояти непереможному в національному Чемпіонаті шотландському клубу? Зустріч Шахтар — Селтік дивитися онлайн.

Початок студії: 14.09.22 18:40. Початок матчу: 14.09.22 19:45. Гірники провели велику кількість товариських матчів, скориставшись вимушеною паузою в національному Чемпіонаті України, спричиненою широкомасштабним вторгненням Російської Федерації. Українська Прем'єр-ліга відновилася, і перший матч нового сезону донецький колектив зіграв 23 серпня проти Металіста 1925 року на нейтральному полі. Г