Мілан — Динамо Загреб
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 14.09.22 19:45.

На двадцять першій хвилині рахунок у матчі відкрив Брозович, вивівши вперед номінальних гостей. Ще до свистка на перерву завдяки голу Леау клуб зумів відігратися. На перерву сторони пішли за нічийного результату, 1–1. У другому таймі господарі поля змогли відірватися від суперників. На п’ятдесят четвертій хвилині ворота змія вразив Олів’є Жиру, а на шістдесятому дублі оформив Леау. Червоно-чорні отримали комфортну перевагу, проте Джеко зумів відіграти один м’яч. Однак до фінального свистка опонент не зміг вирівняти числа на табло. Розіграш завершився із рахунком 3–2. Бій Мілан — Динамо Загреб дивитись онлайн.

Календарю загребського клубу не позаздриш. Почали вони з гри за Суперкубок Хорватії, де змогли обіграти Гайдук Спліт. Почалася і кваліфікація до Ліги чемпіонів, де сині зійшлися спочатку з македонським Шкупі, а потім із болгарським Лудогорцем. У першому розіграші хорвати здолали суперника з рахунком 2–1, а в другому матчі розігралася справжня драма.

На дванадцятій хвилині Дрміч зумів відзначитися голом. Нерви футболістів почали здавати — другу жовту отримав Янков та залишив поле, гірчичником нагородили і Пластуна. На двадцять сьомій хвилині Оршич реалізував пенальті, а вже на сорок четвертій він оформив дубль.

На сорок дев’ятій хвилині гості забили другий гол і після цього почали рубати суперників — другу жовту отримав Рік на сімдесят другій хвилині, і пряму червону — Карничник, привізши ще й пенальті. Удар із позначки реалізував Петкович — 4–2. Зустріч Мілан — Динамо Загреб дивитись онлайн.

Початок матчу: 14.09.22 19:45. Дияволи чудово розпочали сезон 2022/2023 у Серії А. З перших п’яти матчів лише у двох підопічні Стефано Піолі розійшлися з нічийним результатом із суперниками, а в решті здобули перемогу. Важливою стала і вікторія в грі з Інтером. Протистояння Мілан — Динамо Загреб дивитись онлайн. На двадцять першій хвилині рахунок у матчі відкрив Брозович, вивівши вперед номіна