Челсі — Зальцбург
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 14.09.22 22:00.

Новий сезон у Прем’єр-лізі для пенсіонерів розпочався неоднозначно. У перших шести турах вдалося здобути лише три перемоги та одну нічию. Після поразки від Саутгемптона команда Грема Поттера змогла впоратися з Вест Гем. Бій Челсі — Зальцбург дивитись онлайн.

У першому таймі аристократи змогли награти лише на дві жовті картки — ними відзначилися Лофтус-Чік та Кукурелья. У другому таймі Вест Гем зумів вийти вперед завдяки голу Антоніо на шістдесят третій хвилині. Тренер негайно провів деякі перестановки, на поле вийшов Чілуелл, який уже на сімдесят шостій хвилині зумів зрівняти рахунок у матчі.

На вісімдесят восьмій зіграла і друга заміна мудрого стратега — переможний для синіх гол забив Гаверц, якого наставник випустив на поле на сімдесят другій хвилині. Підсумок зустрічі — 2:1. Протистояння Челсі — Зальцбург дивитись онлайн.

Червоні бугаї досить вдало виступають у національному Чемпіонаті. Тільки перший тур був невдалим для команди Маттіаса Яйссле. Ред Булл поступився Штурмові з результатом, 1–2. Далі була довга серія перемог як у Бундеслізі, так і в матчах за Кубок Австрії, де підопічні Яйссле здолали Уніон Гуртен, забивши три м’ячі. Не важко було після цього перемогти і ВСГ Тіроль в австрійській першості.

На тринадцятій хвилині Окафор вивів свою команду вперед, а на сімдесят дев’ятій Діарра поставив остаточну крапку в грі — 2–0. Бики виглядають досить впевнено в Австрії, але англійська Прем’єр-ліга — це зовсім інший рівень, де сині демонструють пристойні результати. Чи впораються австрійці з англійцями? До речі, востаннє між собою опоненти зустрічалися у 2019 році. Тоді в товариському поєдинку перемогли підопічні Поттера із рахунком 5–3. Розіграш Челсі — Зальцбург дивитись онлайн.

Початок матчу: 14.09.22 22:00. Новий сезон у Прем’єр-лізі для пенсіонерів розпочався неоднозначно. У перших шести турах вдалося здобути лише три перемоги та одну нічию. Після поразки від Саутгемптона команда Грема Поттера змогла впоратися з Вест Гем. Бій Челсі — Зальцбург дивитись онлайн. У першому таймі аристократи змогли награти лише на дві жовті картки — ними відзначилися Лофтус-Чік та Кукур