Реал Мадрид — РБ Лейпциг
MGG 5.8
0+

Початок матчу: 14.09.22 22:00.

Підопічні Анчелотті здолали Альмерію, Сельту Віго та Еспаньйол. Вдало склався і матч проти Бетіса. Вже на дев'ятій хвилині після асиста Алаби Вінісіус Жуніор зумів переграти голкіпера суперників, що вийшов надто далеко з воріт. Але на сімнадцятій футболісти Бетіса зуміли мобілізуватися та зрівняти – це вдалося завдяки голу Каналеса. На перерву сторони йшли за нічийного результату.

Однак на шістдесят п'ятій хвилині Родріго відзначився взяттям воріт, і галактикос знову вийшли вперед. Після пропущеного гола у складі бетикос відбулося три заміни, проте вони не привели до чогось вартого. З вісімдесятої хвилини почалися заміни і у складі господарів поля – тренер вирішив поберегти сили Родріго, Модріча та Карвахаля, зрозумівши, що перемога все одно забезпечена. Бій Реал Мадрид — РБ Лейпциг дивитись онлайн.

Ред Булл поступився Баварії у матчі за Суперкубок Німеччини з рахунком 3-5. Не можна назвати вдалим виступ команди й в іграх національного Чемпіонату. У Бундеслізі Лейпциг із п'яти матчів зумів перемогти лише в одному – вдалося обіграти Вольфсбург, 2-0. Найбільш успішно складаються розіграші за Кубок Німеччини.

Так, поєдинок проти Тевтонії Оттезен завершився із розгромним підсумком 8-0. На перший погляд може здатися, що мадридському Реалу пощастило із суперником, проте ніхто не знає, які сюрпризи для фаворитів могли напрацювати у тренерському штабі німецького колективу. Зустріч Реал Мадрид — РБ Лейпциг дивитись онлайн.

Початок матчу: 14.09.22 22:00. Вершкові з першої секунди нового сезону показують серйозні наміри на 2022/2023 роки. Почав королівський клуб справді по-королівськи, обігравши у матчі за Суперкубок УЄФА Айнтрахт Франкфурт із рахунком 2-0. Після цього була серія вікторій у національному чемпіонаті. Розіграш Реал Мадрид — РБ Лейпциг дивитись онлайн. Підопічні Анчелотті здолали Альмерію, Сельту Ві