Копенгаген — Севілья
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 14.09.22 22:00.

Данці боролися за право участі у Лізі чемпіонів у матчах кваліфікації. Цим шляхом футболісти здолали турецький Трабзонспор. На домашньому стадіоні вдалося здобути перемогу з рахунком 2-1, а поєдинок у відповідь у Туреччині завершився без забитих голів. Протистояння Копенгаген — Севілья дивитися онлайн. Упродовж усього матчу турки намагалися організувати хоч що-небудь біля воріт суперника, і іноді доводилося захищатися ціною фолів. Так, арбітр тричі показав жовту картку футболістам Єсса Торупа – Крістансену, Классону та Раяну. А на третій компенсованій хвилині, коли вирішувалася доля двоматчевого протистояння, нерви не витримали вже у гравця турецького клубу – Бартра грубо зіграв проти суперника та отримав попередження.

Севільці кваліфікувалися у групову стадію ЛЧ безпосередньо, тому не брали участь у кваліфікаційних іграх і всю увагу могли зосередити на національному Чемпіонаті. Однак у Ла Лізі підопічні Юлена Лопетеги поки не мають особливих успіхів. У перших чотирьох матчах нервіонці не здобули жодної перемоги і лише один раз змогли утримати нічийний результат, 1-1, із Вальядолідом. Бій Копенгаген — Севілья дивитися онлайн.

На домашньому стадіоні червоно-білі поступилися Барселоні. На двадцять першій хвилині гол забив Рафінья, а вже на тридцять шостій перевагу Барси подвоїв Левандовський. Ведучи у рахунку 2-0, синьо-гранатові не перестали тиснути на ворота суперника у другому таймі, і на п'ятдесятій хвилині точністю відзначився Гарсія. Розіграш завершився впевненою перемогою гостей – 3-0, а в активі мінгіянців після чотирьох турів лише одне очко з дванадцяти потенційних.

Данців складно назвати фаворитом Ліги чемпіонів, проте, враховуючи поточну форму опонента, вони цілком можуть претендувати на титул фаворита цього поєдинку. Чи все ж таки іспанці зможуть здобути важливу з психологічного погляду перемогу? Зустріч Копенгаген — Севілья дивитися онлайн.

Початок матчу: 14.09.22 22:00. Данці боролися за право участі у Лізі чемпіонів у матчах кваліфікації. Цим шляхом футболісти здолали турецький Трабзонспор. На домашньому стадіоні вдалося здобути перемогу з рахунком 2-1, а поєдинок у відповідь у Туреччині завершився без забитих голів. Протистояння Копенгаген — Севілья дивитися онлайн. Упродовж усього матчу турки намагалися організувати хоч що-неб