Ювентус — Бенфіка
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 14.09.22 22:00.

Виїзний розіграш проти фіалок мав усі шанси увінчатися успіхом, адже вже на дев’ятій хвилині Мілік зумів вивести свій клуб уперед. Однак на двадцять дев’ятій хвилині Куаме отримав пас від Соттіла в штрафному майданчику й зумів переграти воротаря Старої синьйори, зрівнявши рахунок. А на сорок четвертій хвилині лілії взагалі могли вийти вперед, здобувши право пробити пенальті. Однак Йович потрапив у стійку воріт, упустивши чудову нагоду.

Цей промах коштував фіолетовим двох балів, адже більше реалізованих гольових моментів не було. Забий Йович пенальті — рахунок був би 2–1 на користь Фіорентини, а так обидві сторони додали до своєї скарбнички по одному окуляру. Протистояння Ювентус — Бенфіка дивитись онлайн.

Орли ж пробивалися до групового етапу Ліги чемпіонів через стадію кваліфікації й на цьому шляху здолали спочатку Мідтьюлланд, а потім і київське Динамо. Солідну перемогу португальська команда здобула вже в першому матчі — 2–0. Мірча Луческу на передматчевій конференції перед другою зустріччю зазначив, що колектив планує відіграти два голи та перевести протистояння в овертайм, проте ці плани головного тренера Динамо зазнали краху вже в першому таймі.

На двадцять сьомій хвилині гол забив Отаменді, на сороковій — Рафа Сілва, а ще за дві — Нерес. У другому таймі київському клубу слід відігравати голів, щоби мати шанси. Але киянам не вдалося забити жодного, тож опонент по праву завоював путівку до групової стадії турніру. Чи славні зможуть отримати достатньо балів, щоби пробитися в стадію плей-офф? Розіграш Ювентус — Бенфіка дивитись онлайн.

Початок матчу: 14.09.22 22:00. Юве досить успішно розпочав сезон у Серії А. У перших п’яти турах команда Массіміліано Алегрі не зазнала жодної поразки, проте три матчі завершилися нічийними результатами — проти Сампдорії, 0–0, Роми, 1–1, та Фіорентини, 1–1. Бій Ювентус — Бенфіка дивитись онлайн. Виїзний розіграш проти фіалок мав усі шанси увінчатися успіхом, адже вже на дев’ятій хвилині Мілік