Маккабі Хайфа — ПСЖ
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 14.09.22 22:00.

Зелені з Кармеля розпочали сезон із матчу за Суперкубок Ізраїлю, де в серії пенальті поступилися Хапоель Беер-Шева. Після цього розпочалася стадія кваліфікації до Ліги чемпіонів. На цьому шляху ізраїльському клубу довелося здолати трьох суперників. Спочатку команда з Хайфи перемогла Олімпіакос Пірей, потім Аполлон і оминула Црвену Звезду. Бій Маккабі Хайфа — ПСЖ дивитись онлайн.

Матч в Ізраїлі був насиченим на події та завершився з бойовим рахунком 3–2. Сербам було достатньо забити один гол на своєму полі, щоби перевести протистояння до овертайму, проте зробити це виявилося досить непросто. Точніше, забити вийшло першими, навіть двічі, а от утримати переможний рахунок — виявилося набагато складнішим завданням. Так, на двадцять сьомій хвилині Пешич відкрив рахунок та подарував надію вболівальникам Звезди.

Іванич відзначився на сорок третій і взагалі вивів своїх уперед у двоматчевому протистоянні. Здавалося, що футбольна фортуна не на боці зелених, втім, щастя було не таким довгим. До свистка на перерву гості встигли відіграти один м’яч та переваги господарів у двоматчевому протистоянні зникли. На дев’яності хвилині після розіграшу штрафного м’яч влучив у Павкова, а від нього полетів у сітку воріт, 2–2. Гра Маккабі Хайфа — ПСЖ дивитися онлайн.

Парижани тим часом успішно крокують у новому сезоні у всіх турнірах. Колектив вирвав нічию в монегасків, 1–1, а потім відкрив серію перемог: над Тулузою, 3–0, Нантом, 3–0, Ювентусом, 2–1, та Брестом, 1–0. Чи стануть підопічні Барака Бахара наступними в списку вікторій Парі Сен-Жермен, чи ізраїльтяни покажуть атакуючий футбол? Зустріч Маккабі Хайфа — ПСЖ дивитись онлайн.

Початок матчу: 14.09.22 22:00. Зелені з Кармеля розпочали сезон із матчу за Суперкубок Ізраїлю, де в серії пенальті поступилися Хапоель Беер-Шева. Після цього розпочалася стадія кваліфікації до Ліги чемпіонів. На цьому шляху ізраїльському клубу довелося здолати трьох суперників. Спочатку команда з Хайфи перемогла Олімпіакос Пірей, потім Аполлон і оминула Црвену Звезду. Бій Маккабі Хайфа — ПСЖ д