MGG 6.6
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 14.09.22 22:00.

У першому таймі не вдалося відзначитись нікому з футболістів, і лише на п’ятдесятій хвилині перший гол забив Голанд, вивівши блакитних уперед. Проте на сімдесят четвертій хвилині Бейлі отримав пас від Ремзі та потужним ударом пробив по воротах. Голкіпер городян був безсилий — 1–1.

Дортмундці стартували з кубкового протистояння. У матчі за Кубок Німеччини бджоли обіграли Мюнхен 1860 року з рахунком 3–0. Вдало команда Едіна Терзіча виступає і в Бундеслізі. Так, із п’яти ігор лише одна виявилася невдалою для колективу — проти Вердера з Бремена. Цей поєдинок завершився з рахунком 2–3 на користь бременців. Бій Манчестер Сіті — Боруссія Дортмунд дивитись онлайн.

У матчі з Гоффенгаймом чорно-жовті вирішили дотримуватися досить прагматичної гри. На шістнадцятій хвилині голом відзначився Ройс, після чого лідери почали грати на утримання рахунку. Сторони однаково володіли м’ячем — п’ятдесят на п’ятдесят, проте господарі зуміли шістнадцять разів завдати ударів, і п’ять із них — у ворота. Упродовж зустрічі голкіпер Гоффенгайма здійснив чотири сейви, тоді як його візаві потурбували лише двічі.

Як городяни, так і джмелі мають чудову статистику в національних Чемпіонатах, і виділити явного фаворита в очному протистоянні досить важко. До речі, минулого разу ці супротивники зустрічалися між собою в Лізі чемпіонів на стадії плей-офф у 2021 році. Тоді англійці перемогли із результатом 2–1. Чи візьмуть німці реванш цього разу? Розіграш Манчестер Сіті — Боруссія Дортмунд дивитись онлайн.

Початок матчу: 14.09.22 22:00. Небесно-блакитні поступилися Ліверпулю в матчі за Суперкубок Англії з рахунком 1–3. У шести турах англійської Прем’єр-ліги МанСіті чотири рази перемагав і лише двічі зіграв унічию, жодного разу не поступившись. Не змогли городяни здолати, зокрема, й Астон Віллу. Протистояння Манчестер Сіті — Боруссія Дортмунд дивитись онлайн. У першому таймі не вдалося відзначити