Шериф — Манчестер Юнайтед
0+

, Футбол, Ліга Європи, Європа

Початок матчу: 15.09.22 19:45.

У Вірменії забитих голів не було, тож доля путівки вирішувалася в Молдові. У першому таймі жодна зі сторін не наважилася на радикальні дії, тому все повільно наближалося до овертайму. Не було забитих голів і в додатковий час, тож глядачі стали свідками серії пенальті. Першим удару з позначки завдав Арутюнян, але не зумів загнати шкіряного в сітку воріт, а ось Теджан впорався із завданням, другий удар вірмени теж не зуміли реалізувати.

Потім представник молдавської команди помилився — не забив і Самбрано. Після нього пробивав Діоп — повз, а ось Гарегінян впорався зі своєю місією, 1–1. Але Кпозо теж забив, і Шериф знову вийшов уперед. Оформився і Вакуленко, 2–2. А ось Кікі не реалізував удар і після того, як обидві команди виконали по п’ять ударів, 2–2. Серія продовжилася: Коваленко не поцілив, а вирішальним став удар Раделіча. Бій Шериф — Манчестер Юнайтед дивитись онлайн.

У червоних дияволів була можливість зосередитись на національному чемпіонаті. Перші два тури в Прем’єр-лізі для МЮ склалися негативно — футболісти поступилися Брайтону та Брентфорду. Однак у наступних чотирьох матчах були самі перемоги.

Так, колектив Еріка тен Гаґа з легкістю подолав Ліверпуль, 2–1, Саутгемптон, 1–0, Лестер, 1–0, і виборов вікторію в Арсеналу, 3–1. Зустріч Шериф — Манчестер Юнайтед дивитись онлайн.

Початок матчу: 15.09.22 19:45. Жовто-чорні не зуміли кваліфікуватися до Ліги чемпіонів, поступившись за результатами двоматчевого протистояння Вікторії Пльзень. Більше пощастило із проходженням до Ліги Європи. Зійтися довелося з командою Пюнік із Єревану. Протистояння Шериф — Манчестер Юнайтед дивитись онлайн. У Вірменії забитих голів не було, тож доля путівки вирішувалася в Молдові. У першому