Феєнорд — Штурм
0+

Початок матчу: 15.09.22 19:45.

Вже на третій хвилині футболісти з Роттердама помилилися й допустили автогол у свої ворота. На тринадцятій відзначився Лідберг і подвоїв перевагу в матчі, але ще до свистка на перерву гості змогли все виправити — дубль оформив Даніло, тож сторони пішли в роздягальні з рахунком 2–2. А в другій половині зустрічі гості взагалі перевернули хід гри на свою користь.

Так, на п’ятдесят шостій хвилині забив Ділросун, а на сімдесят дев’ятій Шиманський ще раз вразив ворота суперників. Тільки на шостій компенсованій хвилині господарі змогли скоротити розрив, проте цього було замало для того, щоби відігратися та звести все до нічиєї. Протистояння Феєнорд — Штурм дивитися онлайн. Австрійці могли б представляти країну й у Лізі чемпіонів, проте у кваліфікації поступилися київському «Динамо». На чужому полі спортсмени програли з мінімальним результатом, 0–1. Рідні стіни теж не допомогли — вдома колектив також не впорався із суперником, і гра після додаткового часу завершилася з 1–2 на табло на користь киян.

Щоправда, у Лізі Європи австрійська команда ще зможе заявити про себе. Чи вдасться це зробити в поєдинку проти нідерландців? До речі, востаннє між собою противники зустрічалися далекого 2000 року в матчі Ліги чемпіонів. Тоді переможця не було, поєдинок завершився мировою, 1–1. Чи зміниться щось у сезоні 2022/2023? Зустріч Феєнорд — Штурм дивитися онлайн.

Початок матчу: 15.09.22 19:45. Гордість Півдня успішно стартувала в національному Чемпіонаті. У перших п’яти турах Ередівізі команда Арне Слота лише один раз завершила поєдинок із нічийним результатом, у решті чотирьох — здобула перемогу. Зокрема, видовищним вийшов поєдинок проти Гоу Егед Іглз. Бій Феєнорд — Штурм дивитися онлайн. Вже на третій хвилині футболісти з Роттердама помилилися й допу