Буде-Глімт — Цюрих
0+

Початок матчу: 15.09.22 22:00.

Блискавки проведуть перший в історії домашній поєдинок у рамках групового етапу ЛЄ. У рамках кваліфікації жовта орда провела лише вісім матчів у період з 1996 до 2020 рік (п’ять перемог, одна нічия, дві поразки). Чемпіон Швейцарії повернувся до турніру через чотири роки. Тоді у квартеті А команда здолала в гостях кіпрський АЕК, 1–0, і з того часу на виїзді на груповій стадії не перемагала. Можна гру Буде-Глімт — Цюріх дивитися онлайн, супротивники зустрічаються вперше. Колектив із Нурланна може похвалитися вражаючою серією із тринадцяти перемог на своєму полі в турнірах УЄФА. У цьому проміжку лідер норвезького футболу обігравав перед рідними трибунами таких постійних учасників єврокубків як Рома (6–1, 2–1), Селтік (2–0), АЗ Алкмаар (2–1), Динамо Загреб (1–0). На особливу увагу заслуговує результативність блискавок — сорок голів у згаданому відрізку при чотирьох пропущених.

З початку 2000-х лише варшавська Легія змогла забити в Сальтені більше одного м’яча. Йдеться про поєдинок першого раунду кваліфікації ЛЧ 2021/22, 2–3. Остання домашня світова жовта орда на міжнародній арені була вісімнадцять років тому. У першому раунді КУЄФА 2004/05 Глімт розійшовся миром із Бешикташем, 1–1. Можна битва Буде-Глімт — Цюріх дивитися онлайн.

Підопічні Фоди після реорганізації турніру чотири рази брали участь у груповому етапі, але лише в сезоні 2018/19 команда пробилася до плей-офф, де одразу ж вилетіла через Наполі (1–3, 0–2). За цей період у дванадцяти гостьових поєдинках у рамках осінньої стадії колектив переміг лише раз. В інших випадках, як правило, поступалися.

До старту нинішньої кампанії в клубу з міста Цвінглі була зовсім сумна статистика виїзних матчів у КУЄФА. З 2008 до 2019 рік чемпіон Швейцарії провів у турнірі вісімнадцять ігор на чужому полі та здобув лише дві перемоги. Можна зустріч Буде-Глімт — Цюріх дивитися онлайн.

Початок матчу: 15.09.22 22:00. Блискавки проведуть перший в історії домашній поєдинок у рамках групового етапу ЛЄ. У рамках кваліфікації жовта орда провела лише вісім матчів у період з 1996 до 2020 рік (п’ять перемог, одна нічия, дві поразки). Чемпіон Швейцарії повернувся до турніру через чотири роки. Тоді у квартеті А команда здолала в гостях кіпрський АЕК, 1–0, і з того часу на виїзді на груп