Шахтар — Селтік
0+

Початок матчу: 14.09.22 13:00.

У першому турі гірники обіграли в Лейпцигу Ред Булл завдяки влучним ударам Булези та Сігеєва, 2–0. Дрозд записав до активу асист через дев’ять хвилин після виходу на заміну. Помаранчево-чорні не поступалися володінням м’яча (50–50 %). Суперник грав у нападі гостріше (удари 3–8, небезпечні атаки 21–55), але донецька команда змогла реалізувати моменти. Клуб із Глазго було знищено молодіжкою Реала, 0–6. У першому таймі шотландці залишилися в меншості та пропустили чотири м’ячі.

Бій Шахтар — Селтік дивитися онлайн, супротивники на рівні колективів U-19 не перетиналися. У минулому розіграші гірники виступали у квартеті D. Попри те, що помаранчево-чорні забили найбільше, команда не змогла пробитися навіть до 1/16 фіналу. Донецький клуб не помітив на своєму шляху Шериф (5–0, 6–0), двічі мінімально поступилися Інтеру (0–1, 0–1) та обмінялися перемогами з мадридським Реалом (3–2, 0–1).

У результаті ШД посів третє місце з дев’ятьма балами. Крім того, український колектив ще і пропустив менше за суперників (п’ять разів). Найкраще в минулій єврокампанії виявив себе Глущенко (три голи, один асист) та Гончарук (2+1). Гулько, Погорілий та Сігеєв відзначилися двічі, Бако набрав 1+1, а Капінус віддав 2 результативні передачі. Матч Шахтар — Селтік дивитися онлайн. Селтік (U-19) повернувся до Молодіжної ліги УЄФА через п’ять років. У сезоні 2017/18 шотландська команда двічі обіграла Андерлехт (2–1, 3–1), але програла чотири зустрічі ПСЖ (0–2, 2–3) та Баварії (1–2, 2–6). У підсумку клуб із Глазго посів третій рядок із шістьма балами. Джонстон і Ейтчісон забили шість із десяти голів у попередній груповій стадії (по три точні удари). У розіграші 2016/17 кельти здобули лише один бал у шести турах, розписавши нічию з молодіжкою Гладбаха, 1–1. У згаданих кампаніях колектив пропустив тридцять три м’ячі у дванадцяти поєдинках. Протистояння Шахтар — Селтік дивитися онлайн.

Початок матчу: 14.09.22 13:00. У першому турі гірники обіграли в Лейпцигу Ред Булл завдяки влучним ударам Булези та Сігеєва, 2–0. Дрозд записав до активу асист через дев’ять хвилин після виходу на заміну. Помаранчево-чорні не поступалися володінням м’яча (50–50 %). Суперник грав у нападі гостріше (удари 3–8, небезпечні атаки 21–55), але донецька команда змогла реалізувати моменти. Клуб із Глазг