Реал Сосьєдад — Еспаньйол
0+

Початок матчу: 18.09.22 19:30.

Біло-блакитні розписали домашню нічию з Атлетіко, 1–1. Королівський клуб зрівняв рахунок зусиллями Садіка, який з’явився на полі в другому таймі. Мората ще до перерви міг серйозно ускладнити завдання баскам, але його дублю завадило порушення правил, яке зафіксував VAR. Папуги несподівано здолали Атлетік у Більбао, 1–0, хоча суперник перевершував у всьому, крім реалізації. Ексфорвард Барселони Брейтвейт забив у дебютному поєдинку в складі канарок.

Битва Реал Сосьєдад — Еспаньйол дивитися онлайн, супротивники провели десять матчів із 2012 року в Сан-Себастьяні. Господарі перемагають чотири гри поспіль, а всього в цьому проміжку здобули шість вікторій. Гості набрали три очки ще в сезоні 2015/16, 3–2. Гольова серія біло-блакитних триває дев’ять зустрічей і почалася після поразки у 2012 році, 0–1.

В активі королівського клубу поки сім балів. Садік відзначився у своєму першому поєдинку у футболці басків. У серпні Умар у трьох турах забив два м’ячі за Альмерію. Форвард залишив чемпіона Сегунди з відмінною статистикою — сорок три влучні удари і тринадцять асистів у вісімдесяти чотирьох матчах. Він може стати відмінною заміною Ісаку, який перейшов до Ньюкасла.

Наприкінці літа клуб вдруге орендував нападника Лейпцига Серлота. У минулій кампанії Александер відзначився шість разів у тридцяти семи іграх за команду із Сан-Себастьяна. Гру Реал Сосьєдад — Еспаньйол дивитися онлайн.

Папуги набрали лише чотири очки, а Хоселу забив два з чотирьох голів каталонців. Наприкінці трансферного періоду біло-сині орендували форварда Леванте Д. Гомеса (десять м’ячів, чотири передачі, сімдесят зустрічей). З Альмерії прийшов півзахисник Ласо (19+12, сто тринадцять поєдинків), кіпер Уески А. Фернандес дебютував у матчі проти Більбао, відстоявши на нуль. В арагонській команді воротар провів п’ятдесят дев’ять ігор.

Останнім новачком став Брейтвейт, який пішов із Барселони вільним агентом (7+3, п’ятдесят два виходи на поле). Протистояння Реал Сосьєдад — Еспаньйол дивитися онлайн.

Початок матчу: 18.09.22 19:30. Біло-блакитні розписали домашню нічию з Атлетіко, 1–1. Королівський клуб зрівняв рахунок зусиллями Садіка, який з’явився на полі в другому таймі. Мората ще до перерви міг серйозно ускладнити завдання баскам, але його дублю завадило порушення правил, яке зафіксував VAR. Папуги несподівано здолали Атлетік у Більбао, 1–0, хоча суперник перевершував у всьому, крім реа