Спеція — Сампдорія
0+

Початок матчу: 17.09.22 19:00.

Орлята пропустили в домашньому матчі проти Болоньї вже на сьомій хвилині, але ближче до години ігрового часу вийшли вперед. Суперник встиг відновити паритет до фінального свистка. Коваленко розпочав зустріч у старті та був замінений у середині другого тайму. Генуезці на виїзді поступилися Вероні, хоча забили першими, 1–2. Поразка могла бути розгромною, але кіпер Аудеро рятував моряків знову і знову (сім сейвів).

Протистояння Спеція — Сампдорія дивитися онлайн, сторони провели всього два офіційні поєдинки на полі господарів. В обох випадках орлята виявилися сильнішими (1–0, 2–1). Підопічні Готті набрали п’ять очок і пропустили дев’ять м’ячів (більше тільки в Монци — тринадцять). Бастоні набрав три бали за системою гол+пас (2+1), Нзола відзначився двічі. Наприкінці трансферного періоду команда, що виступає на стадіоні Альберто Пікко, орендувала захисника Челсі Ампаду. Минулого сезону Ітан уже грав у Серії А, але не зміг допомогти Венеції уникнути вильоту (три асисти, тридцять матчів).

Капрадоссі пішов у Кальярі (п’ять точних ударів, п’ятдесят п’ять поєдинків), а Віньялі — у Комо (дев’ять передач, сто сорок зустрічей). Однією з найбільших літніх втрат став трансфер воротаря Проведела в Лаціо (шістдесят ігор). Зустріч Спеція — Сампдорія дивитися онлайн.

Дорія перебуває в зоні вильоту й заробила поки що всього два пункти. Генуезці забили два м’ячі — це найгірший результат поряд із дебютантом Монцою. Моряки орендували форварда Вотфорда Пуссето. В активі аргентинця чотири сезони в складі Удінезе (п’ятнадцять голів, десять асистів, дев’яносто чотири поєдинки). Також найближчим часом у клубі виступатиме півзахисник Тоттенгема Вінкс (двісті три матчі у футболці шпор).

Тридцятичотирирічний Рінкон, який влітку повернувся в команду в статусі вільного агента після закінчення контракту з Торіно, віддав дві результативні передачі. Битва Спеція — Сампдорія дивитися онлайн.

Початок матчу: 17.09.22 19:00. Орлята пропустили в домашньому матчі проти Болоньї вже на сьомій хвилині, але ближче до години ігрового часу вийшли вперед. Суперник встиг відновити паритет до фінального свистка. Коваленко розпочав зустріч у старті та був замінений у середині другого тайму. Генуезці на виїзді поступилися Вероні, хоча забили першими, 1–2. Поразка могла бути розгромною, але кіпер А