Кремонезе — Лаціо
0+

Початок матчу: 18.09.22 16:00.

Сіро-червоні в п’ятому турі приймали Сассуоло, жодного разу не влучивши у ворота за весь матч, 0–0. Кіпер Раду провів черговий сильний поєдинок, зробивши сім сейвів. Тигри могли навіть виграти, але в першому таймі точний удар Дессера не зарахували через офсайд. Римляни вийшли вперед у домашньому поєдинку проти Наполі вже на четвертій хвилині, але гості змогли переламати перебіг подій, 1–2.

Бій Кремонезе — Лаціо дивитися онлайн, сторони перетиналися в Ломбардії ще наприкінці дев’яностих. З 1990 до 1996 року суперники провели п’ять зустрічей на полі віцечемпіона Серії В. Господарі здобули чотири перемоги, ще в одному випадку команди розписали нічию, 0–0. Сіро-червоні з одним балом перебувають у зоні вильоту і пропустили вже дев’ять разів (більше лише в Монці — тринадцять).

Орендований воротар Інтера Раду намагається щосили — у його активі тридцять три сейви після п’яти турів. Найближчим часом у складі тигрів виступатимуть захисник Брюгге Хендрі та півзахисник Бенфіки Мейте. Втретє орендували кіпера Аталанти Карнесеккі. За два з половиною роки Марко вийшов на поле у ​​п’ятдесяти семи поєдинках Кремонезе.

Також віцечемпіон другого дивізіону оформив трансфер форварда Роми Афена-Г’яна (два точні удари в дев’ятнадцяти зустрічах). Розіграш Кремонезе — Лаціо дивитись онлайн. Орлята після першої поразки опустилися на дев’яте місце (вісім очок). Іммобіле взяв участь у трьох із семи голів клубу (два м’ячі, один асист). Після купівлі воротаря Спеції Проведела в колективі Саррі більше не було поповнень. Іван у п’яти турах пропустив п’ять разів. Ексфутболіст Реала Мадрида Гіла в Серії А поки що провів десять хвилин наприкінці матчу проти Сампдорії, 1–1.

А ось Романьйолі, який виступав у Мілані сім років, одразу став основним. Захисника Ачербі віддали в оренду Інтернаціонале. Антоніо із донецького Шахтаря тричі виходив на заміну. Протистояння Кремонезе — Лаціо дивитись онлайн.

Початок матчу: 18.09.22 16:00. Сіро-червоні в п’ятому турі приймали Сассуоло, жодного разу не влучивши у ворота за весь матч, 0–0. Кіпер Раду провів черговий сильний поєдинок, зробивши сім сейвів. Тигри могли навіть виграти, але в першому таймі точний удар Дессера не зарахували через офсайд. Римляни вийшли вперед у домашньому поєдинку проти Наполі вже на четвертій хвилині, але гості змогли пере