Галатасарай — Коньяспор
0+

, Футбол, Туреччина

Початок матчу: 16.09.22 20:00.

У п'ятому турі джімбом створили достатньо моментів у матчі проти Газіантепа, але вирвали перемогу на останніх хвилинах завдяки автоголу, 2-1. Гоміс міг оформити дубль, але не забив пенальті. Зазначимо, що наприкінці першого тайму жовто-червоні залишились у меншості. Орли Анатолії здолали у гостях Гіресунспор, 1-0, постійно загострюючи ситуацію біля чужих воріт (вісімнадцять ударів).

Бій Галатасарай — Коньяспор дивитись онлайн, опоненти провели вісімнадцять зустрічей у Стамбулі. Історія протистояння розпочалася у сезоні 2003/04. Найчастіше перемагали господарі. У дванадцяти поєдинках леви забивали щонайменше два м'ячі. Також команди розписали чотири нічиї. Завойовники Європи не відрізнялися лише у грі Суперліги 2015/16, 0-0. Джімбом набрали десять очок після п'яти турів, поступившись лише Гіресунспору, 0-1. Жовто-червоні відзначилися лише чотири рази, три з яких на рахунку Гоміса. Колектив придбав захисника Ліона Дюбуа, але Лео пропустив перші матчі через травму, але під час зустрічі з Газіантепом француз з'явився на лаві запасних.

Ексфутболіст Порту Олівейра одразу став гравцем основного складу. Форвард Сеферович, орендований у Бенфіки, поки не відкривав рахунок забитим голам у Галатасараї. У складі португальських орлів Гаріс відзначився шістдесят дев'ять разів і віддав двадцять асистів у 154 поєдинках. Протистояння Галатасарай - Коньяспор дивитися онлайн.

Біло-зелені набрали одинадцять очок і посідають друге місце. Спортсмени ще не пропускали, як і Башакшехір. Демір тричі вразив ворота суперників (футболісти команди відзначилися шістьма влучними ударами). У липні нападник перейшов із Газіантепа (двадцять вісім м'ячів, п'ять передач, вісімдесят сім зустрічей).

Форвард Ікпізу з Мідлсбро поки що виходить лише на заміну. Уче, переважно, виступав у другому, третьому і четвертому дивізіонах Англії. Ексзахисник Сан-Хосе Ерсквейкс Кальво провів усі п'ять матчів у старті. Розіграш Галатасарай — Коньяспор дивитись онлайн.

Початок матчу: 16.09.22 20:00. У п'ятому турі джімбом створили достатньо моментів у матчі проти Газіантепа, але вирвали перемогу на останніх хвилинах завдяки автоголу, 2-1. Гоміс міг оформити дубль, але не забив пенальті. Зазначимо, що наприкінці першого тайму жовто-червоні залишились у меншості. Орли Анатолії здолали у гостях Гіресунспор, 1-0, постійно загострюючи ситуацію біля чужих воріт (віс