Баварія — Вікторія Пльзень
MGG 5.3
0+

Початок матчу: 04.10.22 19:45.

Баварія в Лізі чемпіонів сезону 2022/2023 опинилася в групі С разом із Барселоною, Інтером та Вікторією Пльзень. У групі зібрані яскраві представники німецької Бундесліги, іспанської Ла Ліги, італійської Серії А та чеської Ліги 1.

Можна дуель Баварія — Вікторія Пльзень дивитися онлайн, а суперечки про те, який із національних чемпіонатів найпрестижніший — вічні. Але в сучасному футболі все швидко змінюється, і часто після літньої паузи ми не можемо дізнатися знайомі команди в перших матчах сезону. Щодо гравців Юліана Нагельсмана, то їх старт у німецькій першості виявився вдалим: червоні в перших п’яти турах здобули три перемоги й лише двічі завершили поєдинок із нічийним результатом.

Несподівано завершився матч із берлінським Уніон, 1–1, причому господарі поля вже на дванадцятій хвилині повели в рахунку. Голом відзначився Беккер, який опинився в потрібному місці в штрафному майданчику й забив після подачі зі штрафного. Проте лише три хвилини знадобилося футболістам Баварії, щоби зрівняти рахунок.

Кімміх зумів перехопити м’яч і пробив з-за меж штрафного майданчика, перегравши голкіпера залізних. У другому таймі обидва тренери провели по п’ять замін, але жодна з команд вийти вперед так і не змогла. Поєдинок Баварія — Вікторія Пльзень дивитись онлайн.

Червоно-сині зуміли прорватися до групового етапу Ліги чемпіонів, здолавши на своєму шляху ГІК, Шериф та Карабах. Однак, щоби вийти в стадію плей-офф, чехам доведеться обіграти значно солідніших суперників. Брати очки в матчі з німецькою командою просто необхідно. Чи зуміють підопічні Міхала Білека протистояти команді з Мюнхена, яка має неймовірно амбітні плани на Лігу чемпіонів? Матч Баварія — Вікторія Пльзень дивитись онлайн.

Початок матчу: 04.10.22 19:45. Баварія в Лізі чемпіонів сезону 2022/2023 опинилася в групі С разом із Барселоною, Інтером та Вікторією Пльзень. У групі зібрані яскраві представники німецької Бундесліги, іспанської Ла Ліги, італійської Серії А та чеської Ліги 1. Можна дуель Баварія — Вікторія Пльзень дивитися онлайн, а суперечки про те, який із національних чемпіонатів найпрестижніший — вічні.