Порту — Баєр
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 04.10.22 22:00.

У групі В Порту бореться за вихід у наступну стадію змагань із більш ніж гідними суперниками: бельгійським Брюгге, іспанським Атлетіко та німецьким Баєром Леверкузен. Команда розпочала сезон 2022/2023 із завоювання Суперкубку Португалії, обігравши Тонделу, 3–0.

Гра Порту — Баєр дивитись онлайн, для синьо-білих сезон у домашній першості стартував вдало. У перших п’яти турах підопічні Сержіу Консейсау здобули чотири перемоги й поступилися лише один раз — Ріу Аве, 3–1. Обіграти вдалося Марітіму, Візелу, Спортінг та Жил Вісенте. Втім, суперники в Лізі чемпіонів — це набагато вищий рівень, тому драконам доведеться демонструвати на полі надзусилля, щоби досягти успішного для себе результату.

Матч Порту — Баєр дивитися онлайн, водночас леверкузенський клуб, хоч і представляє Бундеслігу — чемпіонат, який дещо потужніший за португальську першість — все-таки не демонструє в ній солідних результатів. Так, підопічні Херарда Сеоані в перших п’яти турах зуміли перемогти лише одного разу. Виїзна дуель із Майнцом 05 завершилася з рахунком 0–3, щоправда, ціною двох вилучень.

Матч із Фрайбургом міг закінчитися хоча б із нічийним результатом, проте господарям поля не вдалося утримати мінімальну перевагу, здобуту в першому таймі. Перший гол забив Демірбай на шістнадцятій хвилині, і за рахунку 1–0 команди пішли на перерву. Проте вже на початку другої половини гри гості змогли відзначитись двічі, а на шістдесят п’ятій хвилині Шик зрівняв рахунок. Але втримати його до фінального свистка не вдалось. Уже на сімдесят другій хвилині Доан вразив ворота господарів поля та його гол став останнім у матчі, 2–3, Баєр не заробив жодного балу. Чи зможе німецька команда впоратися із легендарним португальським клубом? Поєдинок Порту — Баєр дивитися онлайн.

Початок матчу: 04.10.22 22:00. У групі В Порту бореться за вихід у наступну стадію змагань із більш ніж гідними суперниками: бельгійським Брюгге, іспанським Атлетіко та німецьким Баєром Леверкузен. Команда розпочала сезон 2022/2023 із завоювання Суперкубку Португалії, обігравши Тонделу, 3–0. Гра Порту — Баєр дивитись онлайн, для синьо-білих сезон у домашній першості стартував вдало. У перших