Аякс — Наполі
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 04.10.22 22:00.

Аякс і Наполі в першому раунді групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2022/2023 здобули перемоги й очолили групу А. Нідерландський клуб удома розгромив шотландський Рейнджерс, причому перевага команди Алфреда Схредера була видно ще в першій половині.

Протиборство Аякс — Наполі дивитись онлайн. На сімнадцятій хвилині Альварес обіграв усіх у штрафному майданчику світло-синіх після подачі кутового, і зумів забити гол точним і сильним ударом головою. На тридцять другій хвилині Бергейс подвоїв перевагу, заволодівши м’ячем у штрафному майданчику суперників і пробивши по воротах. Через рикошет у голкіпера не було шансів зреагувати на удар. Уже за хвилину господарі поля святкували наступне взяття воріт — з-за меж штрафного майданчика точно пробив Кудус.

За рахунку 3–0 команди пішли на перерву, проте після неї гра мало чим відрізнялася від того, що бачили глядачі до свистка. Джованні ван Бронкгорст провів низку замін, і на сімдесят першій хвилині м’яч опинився у воротах Аякса, але гол не зарахували через офсайд у Баришича. Після помилки суперника четвертий гол Аякса забив Бергвейн. Остаточний рахунок у матчі — 4–0. Поєдинок Аякс — Наполі дивитись онлайн.

Гравці Лучано Спалетті розправилися з англійським Ліверпулем. Уболівальники мерсисайдців були засмучені, не такого вони чекали від свого улюбленого клубу, але команда Юргена Клоппа нічого не змогла протиставити войовничим неаполітанцям. На п’ятій хвилині м’яч влетів у ворота після пенальті. На вісімнадцятому арбітр знову призначив одинадцятиметровий на користь англійців, але Осімген не переграв голкіпера. Потім Замбо-Ангіс забив гол із гри, а на сорок четвертій хвилині Сімеоне встановив новий рахунок на табло, 3–0. Уже на сорок сьомій хвилині Зелінський забив четвертий гол, і хоч майже одразу Діас зумів розпакувати ворота Наполі — на загальний результат це вже не вплинуло, 4–1. Чи зможе італійський клуб легко впоратися з голландцями? Можна дуель Аякс — Наполі дивитись онлайн.

Початок матчу: 04.10.22 22:00. Аякс і Наполі в першому раунді групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2022/2023 здобули перемоги й очолили групу А. Нідерландський клуб удома розгромив шотландський Рейнджерс, причому перевага команди Алфреда Схредера була видно ще в першій половині. Протиборство Аякс — Наполі дивитись онлайн. На сімнадцятій хвилині Альварес обіграв усіх у штрафному майданчику св