MGG 5.7
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 04.10.22 22:00.

Матч Інтер — Барселона дивитися онлайн, на домашньому стадіоні оборона чорно-синіх не витримала німецького тиску та зламалася вже на двадцять п’ятій хвилині. Кімміх віддав точний пас на Сані, і той забив гол зблизька. На шістдесят шостій хвилині баварці чинили серйозний тиск на господарів поля, й оборона припустилася помилки — Д’Амброзіо зрізав м’яч у свої ворота. Слідом обидва тренери провели низку замін, проте рахунок залишився незмінним. Баварія впевнено здобула перші три бали, а ситуація в Інтера стала досить непростою. У матчі проти іспанського гранда міланцям просто необхідно брати очки, але чи буде така можливість? Немає сумнівів, що синьо-гранатові їдуть до Мілана виключно за перемогою. Зустріч Інтер — Барселона дивитись онлайн.

У першому турі колектив Хаві провів гарну розминку з Вікторією Пльзень. На тринадцятій хвилині Кессьє влучним ударом вивів свою команду вперед, а на тридцять четвертій Левандовський подвоїв перевагу. На сорок четвертій Ємелька віддав точну передачу на Сікору, який прицільно пробив та скоротив розрив у рахунку до одного голу.

При цьому Барса таки вирішила йти на перерву з комфортною перевагою, і на третій компенсованій хвилині Левандовський оформив дубль. У другому таймі він забив утретє, а остаточно поховав інтригу в матчі Торрес, 5–1. Скільки голів зможуть забити каталонці у ворота міланської команди? Протистояння Інтер — Барселона дивитись онлайн.

Початок матчу: 04.10.22 22:00. Цікава ситуація після першого туру склалася в непростій групі С. Інтер поступився мюнхенською Баварією, а Барселона розгромила Вікторію Пльзень. Очевидно, що на прохід у стадію плей-офф розраховують німецький та іспанський колективи, тож італійцям доведеться в цій групі несолодко. Матч Інтер — Барселона дивитися онлайн, на домашньому стадіоні оборона чорно-синіх