0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 04.10.22 22:00.

Поєдинок він насамперед цікавий із погляду ситуації в групі, враховуючи те, що обидві команди поступилися в першому раунді, й очна зустріч багато в чому може стати вирішальною наприкінці групового етапу.

Дуель Ліверпуль — Рейнджерс дивитися онлайн, англійська команда досить несподівано поступилася у виїзному поєдинку проти Наполі. Уже на п’ятій хвилині мерсисайдці привезли пенальті до своїх воріт: їх холоднокровно розстріляв Зелінський, не давши жодного шансу голкіперу. Захист Ліверпуля після цього висновків не зробив, і вже на вісімнадцятій хвилині арбітр вдруге призначив штрафний у ворота команди гостей. Але цього разу неаполітанці не зуміли використати свій шанс — помилився Осімхен.

Однак навіть після цього червоні не змогли прийти до тями й організувати адекватну оборону, не кажучи вже про успішні контратаки. Вони й були покарані вдруге — на тридцять першій хвилині Зелінський знайшов партнера по команді — Андре-Франка, і той не схибив, 2–0. Гол у роздягальню забив Сімеоне, елегантно обігравши голкіпера суперників. Матч Ліверпуль — Рейнджерс дивитись онлайн.

На початку другого тайму знову відзначився Зелінський, і рахунок став розгромним. Через дві хвилини Ліверпуль нарешті розпечатав чужі ворота, але змінити перебіг поєдинку він уже не зумів, забракло ні фізичних, ні морально-вольових сил. Таких же помилок у матчі з Рейнджерсом їм просто не пробачать, тож очікуємо в цьому матчі побачити зовсім інший Ліверпуль.

Натомість рейнджери також зазнали незаслужено принизливої ​​поразки в битві з Аяксом, 4–0, і намагатимуться реабілітуватися, тому навряд чи підопічним Юргена Клоппа слід розраховувати на легку прогулянку в цьому протистоянні. Гра Ліверпуль — Рейнджерс дивитись онлайн.

Початок матчу: 04.10.22 22:00. Поєдинок він насамперед цікавий із погляду ситуації в групі, враховуючи те, що обидві команди поступилися в першому раунді, й очна зустріч багато в чому може стати вирішальною наприкінці групового етапу. Дуель Ліверпуль — Рейнджерс дивитися онлайн, англійська команда досить несподівано поступилася у виїзному поєдинку проти Наполі. Уже на п’ятій хвилині мерсисайдц