Зальцбург — Динамо Загреб
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 05.10.22 19:45.

Вальяжний старт поєдинку зіграв злий жарт із лондонцями і, скориставшись помилкою суперника, на тринадцятій хвилині Оршич організував стрімку контратаку, що увінчалася успіхом, 1–0. У першому таймі команда Грема Поттера так і не змогла переламати перебіг поєдинку.

Очікувалося, що після розмови з тренером гості вийдуть на поле зовсім в іншому настрої, і господарям не поздоровиться. Але атакуюча лінія Челсі була беззубою: з чотирнадцяти ударів у ворота Динамо потрапило лише три, при цьому жоден із них не перетворився на взяття воріт.

Бій Зальцбург — Динамо Загреб дивитись онлайн, колектив Маттіаса Яйссле, здавалося б, не настільки грізний суперник, як Челсі, проте недооцінювати суперників у Лізі чемпіонів ніяк не можна, адже в цьому турнірі не буває слабких команд, що й показали червоні бики в першому раунді проти Мілана. На двадцять восьмій хвилині Окафор відкрив рахунок, господарі поля вийшли вперед і фаворитам поєдинку довелося відіграватися. На сороковій хвилині Салемакерс зрівняв рахунок.

У другій половині зустрічі жоден із клубів не зміг заволодіти явною перевагою, а матч так і завершився з нічийним результатом, 1–1. Статистика також говорить про те, що гра була абсолютно рівною: сімнадцять і чотирнадцять ударів усього, і по три удари у ворота воріт у кожної з команд.

Щоправда, Мілан шістдесят п’ять відсотків ігрового часу володів м’ячем, але перевести цю перевагу в якісні показники гості так і не зуміли. Як складеться поєдинок між австрійцями та хорватами — дуже важко передбачити. Бій Зальцбург — Динамо Загреб дивитись онлайн.

Початок матчу: 05.10.22 19:45. Якщо говорити про сенсації цього сезону Ліги чемпіонів, то, мабуть, одну з них уже зробило Динамо Загреб, обігравши Челсі в першому матчі групового етапу. Безперечним фаворитом поєдинку були аристократи, проте хорватський клуб показав свій характер. Протиборство Зальцбург — Динамо Загреб дивитись онлайн. Вальяжний старт поєдинку зіграв злий жарт із лондонцями і,