Челсі — Мілан
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 05.10.22 22:00.

На перший погляд, Челсі та Мілан виглядають фаворитами групи Е, проте обидві команди не надто вдало розпочали груповий етап. Раніше лондонський клуб несподівано поступився в Загребі. Єдиний гол у матчі глядачі побачили на тринадцятій хвилині: Оршич скористався помилкою суперника, заволодів м’ячем і, самостійно організувавши контратаку, успішно завершив її, обігравши голкіпера суперників. Битву Челсі — Мілан дивитись онлайн.

Челсі шістдесят один відсоток ігрового часу володів м’ячем, завдавши чотирнадцяти ударів, при цьому всього три з них потрапили у ворота, але жоден не став результативним. Якщо аристократам не вдалося впоратися з хорватським клубом, чи легко здобути очки в поєдинку з міланським?

Матч Челсі — Мілан дивитися онлайн, а італійська команда, швидше за все, також розраховувала на три бали в першому раунді, але вийшло інакше. На двадцять восьмій хвилині Окафор відкрив рахунок у матчі, і гостям доводилося відіграватися. Лише на сороковій Салемакерс влучним ударом вразив ворота суперника, зрівнявши рахунок. У другому таймі жодна з команд не змогла здобути вирішальної переваги, і голів уболівальники більше не побачили, 1–1.

Як італійці, так і англійці змагатимуться за кожен бал у групі Е, і на цьому етапі рано робити прогнози, хто і з якого місця пройде наступного етапу. До речі, востаннє між собою ці суперники зустрічалися у 2016 році в Міжнародному кубку чемпіонів, святкували тріумф лондонці, 3–1.

Загалом із 1999 року команди грали шість разів, у синіх три перемоги, у червоно-чорних — одна у 2012 році. Можна зустріч Челсі — Мілан дивитися онлайн.

Початок матчу: 05.10.22 22:00. На перший погляд, Челсі та Мілан виглядають фаворитами групи Е, проте обидві команди не надто вдало розпочали груповий етап. Раніше лондонський клуб несподівано поступився в Загребі. Єдиний гол у матчі глядачі побачили на тринадцятій хвилині: Оршич скористався помилкою суперника, заволодів м’ячем і, самостійно організувавши контратаку, успішно завершив її, обіграв