0+

Ювентус — Маккабі Хайфа

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 05.10.22 22:00.

На п’ятдесят третій хвилині Маккенні обіграв суперників на другому поверсі і влучним ударом головою направив шкіряного прямо у ворота, скоротивши відставання до одного гола. Перевага французького колективу стала досить хиткою.

Гру Ювентус — Маккабі Хайфа дивитися онлайн, статистика свідчить про те, що туринці точно награли на нічийний результат, і поразка, якщо можна так сказати, була не зовсім заслуженою. Форварди ПСЖ завдали п’ятнадцяти ударів, тоді як опоненти — тринадцять. По воротах парижани потрапили шість разів, гості чотири. Проте три очки здобули саме господарі поля, а чорно-білі повернулися додому ні з чим, і цю втрату змушені компенсувати в інших поєдинках.

Матч Ювентус — Маккабі Хайфа дивитися онлайн, матч проти футболістів Барака Бахара може стати підходящим для цього моментом, а може й не стати, адже ізраїльський клуб також поступився в першому раунді: не склалася гра проти португальської Бенфіки. У першому таймі забитих голів не було, але на п’ятдесятій хвилині Рафа Сілва вивів свою команду вперед, а за чотири хвилини Ґрімальдо подвоїв перевагу.

У відповідь гості почали грати брутально, однак єдиний наслідок, до якого це призвело, — дві жовті картки. Скоротити розрив у рахунку не вдалося до фінального свистка, 2–0. Чи зможуть зелені нав’язати боротьбу старій синьйорі, яка на домашньому стадіоні, вочевидь, очікує здобути три бали? Поєдинок Ювентус — Маккабі Хайфа дивитись онлайн.

Початок матчу: 05.10.22 22:00. Ювентусу не пощастило розпочати груповий етап Ліги чемпіонів матчем проти одного із фаворитів турніру — ПСЖ. При цьому італійська команда мала шанси звести матч до нічийного результату. Парижани з перших хвилин пішли вперед, і вже на п’ятій хвилині Мбаппе після пасу Неймара відкрив рахунок, а на 22-й оформив дубль, забезпечивши ПСЖ комфортний заділ. На п’ятдесят