0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок студії: 05.10.22 21:00.

Початок матчу: 05.10.22 22:00.

Після першого раунду в групі F виділилися два лідери — Реал та Шахтар. Королівський клуб на виїзді без проблем зумів розібратися із шотландським Селтіком, хоч і першого голу в матчі довелося почекати. До свистка на перерву взяття воріт так і не було зафіксовано, попри тотальну перевагу іспанців. Зустріч Реал Мадрид — Шахтар дивитися онлайн. Тільки на початку другого тайму ця перевага почала конвертуватись у цифри на табло. На п’ятдесят шостій хвилині після точного пасу Вальверде Вінісіус Жуніор зробив чудовий простріл у штрафний майданчик кельтів. На шістдесятій хвилині Модріч подвоїв перевагу в рахунку, вдало зігравши на добиванні.

На сімдесят сьомий Карвахаль віддав чудову передачу на Азара, який і записав гол на свій рахунок, 3–0. Футболісти Ангелоса Постекоглу змирилися з поразкою, адже за весь матч вони змогли лише чотири рази потурбувати воротаря суперників, проте Куртуа рятував команду, зберігши ворота незайманими.

Матч Реал Мадрид — Шахтар дивитися онлайн, якби колективу Ігора Йовичевича запропонували нічию до виходу на поле проти Лейпцига, то, можливо, вони б і погодилися, але не після того, як на шістнадцятій хвилині Швед відкрив рахунок. Тоді стало зрозуміло, що двобій іде не за сценарієм господарів поля.

На п’ятдесят сьомій хвилині Сімакан зрівняв рахунок і, здавалося, бики готові розгорнути хід поєдинку на протилежний бік, проте українська команда миттєво відновила свою перевагу — Швед оформив дубль. Услід гірники зловили кураж — голом відзначився Мудрік на сімдесят шостій хвилині, а крапку в грі поставив Траоре на вісімдесят п’ятій. Хто знає чим здивують кроти вершкових на Сантьяго Бернабеу? Протистояння Реал Мадрид — Шахтар дивитися онлайн.

Початок студії: 05.10.22 21:00. Початок матчу: 05.10.22 22:00. Після першого раунду в групі F виділилися два лідери — Реал та Шахтар. Королівський клуб на виїзді без проблем зумів розібратися із шотландським Селтіком, хоч і першого голу в матчі довелося почекати. До свистка на перерву взяття воріт так і не було зафіксовано, попри тотальну перевагу іспанців. Зустріч Реал Мадрид — Шахтар дивити