Севілья — Боруссія Дортмунд
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 05.10.22 22:00.

На двадцятій хвилині Голан зумів відкрити рахунок після точного пасу Де Брюйне. У другому таймі небесно-блакитні вирішили забезпечити більш комфортну перевагу, і Фоден на п’ятдесят восьмій хвилині подвоїв цифри на табло, а на шістдесят сьомий норвежець оформив дубль.

На завершення, уже на другій компенсованій хвилині, гол у свій актив записав Діаш, 0–4. Севілья за весь матч зуміла лише один раз потрапити до воріт. Важко сказати, чи це так погано грала лінія атаки іспанців, чи так добре трималася лінія оборони англійців.

Поєдинок Севілья — Боруссія Дортмунд дивитися онлайн, колективу Едіна Терзіча трохи більше пощастило з календарем, і стартувати в Лізі чемпіонів довелося матчем проти Копенгагена, з яким німці впевнено впоралися. На тридцять п’ятій хвилині Ройс відкрив рахунок, на сорок другій — Геррейру подвоїв перевагу. У другому таймі господарі поля продовжували домінувати, і на вісімдесят третій хвилині голом відзначився Беллінгем. Чорно-жовті здобули успішну та важливу перемогу, 3–0, три зароблені бали дозволили зрівнятися з МанСіті після першого раунду.

Однак, багато залежатиме від матчу з червоно-білими, а тому передбачити його результат непросто. Очки необхідні обом командам. До речі, між собою клуби зустрічалися 9 березня 2021 року в Лізі чемпіонів, і тоді переможця не виявилося, матч завершився внічию, 2–2. Що ж буде цього разу? Протистояння Севілья — Боруссія Дортмунд дивитися онлайн.

Початок матчу: 05.10.22 22:00. Якщо Севілья хоче вийти з групи, де зійшлися Манчестер Сіті, Боруссія Дортмунд та Копенгаген, то вона зобов’язана обігравати данців. Принаймні, як показав перший раунд, із городянами іспанська команда не здатна впоратися, адже домашній матч завершився поразкою. Гра Севілья — Боруссія Дортмунд дивитись онлайн. На двадцятій хвилині Голан зумів відкрити рахунок піс