Манчестер Сіті — Копенгаген
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 05.10.22 22:00.

Городяни в першому турі розгромили в Андалусії Севілью, 4–0. Голланд оформив дубль, Канселу віддав два асисти, в активі Фодена гол+пас. Підопічні Гвардіоли могли забити ще більше, але кіпер іспанського клубу Боно врятував червоно-білих у п’яти епізодах. Крім того, одинадцять ударів небесно-блакитних пройшли повз ворота. Чемпіон Данії провів дуже слабкий поєдинок у Дортмунді та заслужено програв, 0–3. Фальк міг забити гол престижу, але м’яч скасували через офсайд.

Зустріч Манчестер Сіті — Копенгаген дивитися онлайн, сторони перетиналися на зорі перетворення чинного переможця АПЛ після еміратських інвестицій. Команди зустрілися у 1/16 фіналу КУЄФА. На Етіхад господарі здобули непросту вікторію, 2–1, а до сімдесят третьої хвилини рахунок так і не було відкрито. Цікаво, що в згаданому розіграші турніру городянам тричі траплялися данські клуби.

У другому кваліфікаційному раунді блакитні грали з Мідтьюлландом (1–0, 0–1, по пенальті 4–2), а в 1/8 МС протистояв Ольборг (2–0, 0–2, 4- 3 у післяматчевій лотереї). Надалі чемпіон АПЛ не перетинався із представниками Суперліги. Одна з причин полягає в тому, що останні десять років МанСіті виступають виключно в ЛЧ, де данці не завжди пробиваються хоча б у груповий етап. Бій Манчестер Сіті — Копенгаген дивитись онлайн.

Спортсмени Торупа не забивали в єврокубках у другому поєдинку поспіль — раніше колектив на виїзді розписав нічию з Трабзонспором, 0–0, у рамках четвертої відбіркової стадії. Леви зустрічалися з Челсі в Кубку володарів кубків 1998/99 (0–1, 1–1), з МЮ в ЛЧ 2006/07 (1–0, 0–3). Столичний колектив знову грав проти аристократів у 1/8 2010/11 (0–2, 0–0), а в кампанії 2016/17 потрапили в один квартет із Лестером (0–0, 0–1).

Також чемпіон Данії ще раз перетинався з Манчестер Юнайтед у чвертьфіналі ЛЄ 2019/20 (0–1, овертайм). Протистояння Манчестер Сіті — Копенгаген дивитись онлайн.

Початок матчу: 05.10.22 22:00. Городяни в першому турі розгромили в Андалусії Севілью, 4–0. Голланд оформив дубль, Канселу віддав два асисти, в активі Фодена гол+пас. Підопічні Гвардіоли могли забити ще більше, але кіпер іспанського клубу Боно врятував червоно-білих у п’яти епізодах. Крім того, одинадцять ударів небесно-блакитних пройшли повз ворота. Чемпіон Данії провів дуже слабкий поєдинок у