0+

Ренн — Динамо Київ

, Футбол, Ліга Європи, Європа

Початок матчу: 06.10.22 22:00.

Червоно-чорні в першому турі здолали в Ларнаці АЕК завдяки двом асистам Сулемана, 2–1. Бретонці були на порядок сильніші за господарів (удари 17–8, небезпечні атаки 57–35), але п’ять сейвів Пірича не дозволили гостям здобути більш впевнену перемогу. Зазначимо, що гості забили вирішальний м’яч на 94-ій хвилині. Біло-сині ледь не забрали нічию зі Стамбула, але Фенербахче вирвав вікторію в компенсований час, 1–2, і здобув заслужені три очки.

Бій Ренн — Динамо Київ дивитися онлайн, сторони вже виступали в одній групі ЛЄ чотири роки тому. У Франції український гранд виявився сильнішим, 2–1. Героєм поєдинку став Буяльський (гол+пас), хоча події на полі говорили про перевагу темношкірих (удари 22–8, небезпечні атаки 64–30). Також зазначимо в цій грі п’ять сейвів Бойка. Представник Ліги 1 перетинався з донецьким Шахтарем у КУЄФА 2005/06, 0–1, а в третьому раунді Кубка Інтертото 2008 насилу пройшов сімферопольську Таврію (1–0, 0–1, 10–9 за пенальті).

Таким чином, у п’яти зустрічах з учасниками УПЛ червоно-чорні поступилися чотири рази. У нинішньому євросезоні бретонці пропустили відбірковий цикл завдяки четвертому місцю в Чемпіонаті. У минулій кампанії Ренн очолив квартет G ЛК (чотирнадцять очок), але вже в 1/16 вилетів від Лестера (2–1, 0–2). Матч Ренн — Динамо Київ дивитись онлайн.

Кияни у чвертьфіналі ЛЧ 1975/76 потрапили на Сент-Етьєн (2–0, 0–3), в 1994/95 перетиналися з ПСЖ (1–2, 0–1), в 1998/99 — з Лансом (1–1, 3–1), у 2006/07 зустрічалися з Ліоном (0–1, 0–3), у 2012/13 знову мірялися силами з Парижем (1–4, 0–2). У КУЄФА 1983/84 столичний клуб грав проти Лаваля (0–0, 0–1), у чвертьфіналі 2008/09 пройшли ПСЖ (0–0, 3–0).

О 1/16 2012/13 футболісти вилетіли від Бордо (1–1, 0–1), а за два роки на цій же стадії вибили Генгам (3–1, 1–2). У відборі ЛЧ біло-сині здолали Фенербахче (0–0, 2–1, овертайм) та Штурм (1–0, 2–1, ВІД). Протистояння Ренн — Динамо Київ дивитись онлайн.

Початок матчу: 06.10.22 22:00. Червоно-чорні в першому турі здолали в Ларнаці АЕК завдяки двом асистам Сулемана, 2–1. Бретонці були на порядок сильніші за господарів (удари 17–8, небезпечні атаки 57–35), але п’ять сейвів Пірича не дозволили гостям здобути більш впевнену перемогу. Зазначимо, що гості забили вирішальний м’яч на 94-ій хвилині. Біло-сині ледь не забрали нічию зі Стамбула, але Фенер