Арсенал — Буде-Глімт
0+

Початок матчу: 06.10.22 22:00.

Каноніри в першому турі в гостях здолали Цюріх, 2–1. Обидві результативні атаки завершили Нкетіа та Маркіньос, які записали в актив гол+пас. Зінченко вийшов на поле на шістдесят дев’ятій хвилині. Українець міг оформити асист у кінці матчу, але його навіс ліквідували захисники суперника. Блискавки розписали нічию в Ейндховені, 1–1, хоч ПСВ більше награв на перемогу. Кіпер жовтої орди Хайкін врятував колектив у шести епізодах.

Гра Арсенал — Буде-Глімт дивитись онлайн, сторони раніше не перетиналися. Гуннери вперше зустрілися з норвезьким клубом у ЛЧ 1971/72. У 1/16 фіналу лондонська команда впевнено пройшла Стремсгодсет (3–1, 4–0). У груповому етапі цього ж турніру сезону 2004/05 каноніри виступали разом із Русенборгом (5–1, 1–1), а два роки тому потрапили в один квартет із Мольде (3–0, 4–1).

Цього сезону підопічні Артети здобули пряму путівку, минаючи кваліфікацію, завдяки п’ятому місцю в АПЛ. Під керівництвом іспанського фахівця клуб пробивався в півфінал турніру в розіграші 2020/21. Минулого року гунери не брали участі у єврокубках. Бой Арсенал — Буде-Глімт дивитись онлайн.

Глімт уперше зустрінеться з представником англійської Прем’єр-ліги. Блискавки грали у всіх раундах відбору ЛЧ минулого літа. Жовта орда вибила фарерський Клаксвік (3–0, 1–3), північноірландський Лінфілд (0–1, 8–0) та литовський Жальгіріс (5–0, 1–1). Чемпіон Норвегії мав непогані шанси пройти загребське Динамо, але в Хорватії команда вилетіла за підсумками ста двадцяти хвилин (1–0, 1–4, овертайм).

Минулого сезону клуб із Нурланна влаштував феєрію в дебютній ЛК, де пробився до чвертьфіналу. З літа 2021 року Буде-Глімт провів уже двадцять дев’ять матчів у єврокубках. Безвиграшна виїзна серія в турнірах УЄФА триває сім зустрічей. Остання перемога в гостях була у 1/16 Ліги конференцій над Селтіком, 3–1. Розіграш Арсенал — Буде-Глімт дивитись онлайн.

Початок матчу: 06.10.22 22:00. Каноніри в першому турі в гостях здолали Цюріх, 2–1. Обидві результативні атаки завершили Нкетіа та Маркіньос, які записали в актив гол+пас. Зінченко вийшов на поле на шістдесят дев’ятій хвилині. Українець міг оформити асист у кінці матчу, але його навіс ліквідували захисники суперника. Блискавки розписали нічию в Ейндховені, 1–1, хоч ПСВ більше награв на перемогу