Рома — Бетіс
0+

Початок матчу: 06.10.22 22:00.

Жовто-червоні в першому турі поступилися на останніх хвилинах основного часу Лудогорцю в Розграді, 1–2. У складі вовків відзначився Шомуродов, який з’явився на полі лише в середині другого тайму. Власник ЛК завдав дев’ятнадцять ударів, але лише п’ять із них потрапили в площину воріт. Геліополіти обіграли в Гельсінкі ГІК завдяки дублю Вілліана Жозе, 2–0. Андалусійці двадцять разів пробивали по воротах, але сім пройшли повз ціль, а ще вісім були заблоковані зусиллями оборони суперника.

Протистояння Рома — Бетіс дивитися онлайн, супротивники минулого літа провели товариський матч у Севільї, у якому підопічні Пеллегріні здобули впевнену перемогу, 5–2. У Лізі чемпіонів джалороссі зустрічалися з Реалом Мадридом, Барселоною, Валенсією та мадридським Атлетіко у квартеті С 2017/18 (0–0, 0–2). У Кубку володарів кубків 1986/87 столичний клуб грав проти Сарагоси (2–0, 0–2, овертайм, 3–4 за пенальті). До речі, суперники перетиналися ще в Кубку ярмарків 1962/63 (1–2, 4–2). У цьому ж розіграші вовки дійшли до півфіналу, де поступилися Валенсії (1–0, 0–3).

У КУЄФА римляни також потрапляли на кажанів (2–1, 1–1), АТМ (1–2, 1–2), Вільярреал (2–1, 0–2, 0–1, 4–0) та Севілью, 0–2. Підопічні Моурінью виграли перший трофей ЛК, завдяки чому потрапили у квартет ЛЄ безпосередньо. Матч Рома — Бетіс дивитися онлайн. Бетікос дебютував у єврокубках саме з італійцями. У КОК 1977/78 славні пройшли Мілан (2–0, 1–2). Команди знову зустрілися за сорок один рік у квартеті ЛЄ (1–1, 2–1). У КУЄФА 1998/99 зелено-білі вилетіли від Болоньї (1–0, 1–4).

Андалусійці пройшли кваліфікацію (п’яте місце в Прімері). У минулому розіграші Ліги Європи підопічні Пеллегріні дійшли до етапу 1/8, повторивши досягнення сезонів 2005/06 та 2013/14. Зустріч Рома — Бетіс дивитись онлайн.

Початок матчу: 06.10.22 22:00. Жовто-червоні в першому турі поступилися на останніх хвилинах основного часу Лудогорцю в Розграді, 1–2. У складі вовків відзначився Шомуродов, який з’явився на полі лише в середині другого тайму. Власник ЛК завдав дев’ятнадцять ударів, але лише п’ять із них потрапили в площину воріт. Геліополіти обіграли в Гельсінкі ГІК завдяки дублю Вілліана Жозе, 2–0. Андалусійц