Гартс — Фіорентіна
0+

Початок матчу: 06.10.22 22:00.

Матч Гартс — Фіорентина дивитися онлайн, до того ж сторони не зустрічалися. Історія протистоянь команди з Единбурга з італійськими клубами розпочалася в Кубку ярмарків 1961/62. На стадії 1/8 бронзовий призер шотландського Прем’єршипу двічі поступився Інтеру (0–1, 0–4). У 1/16 фіналу КУЄФА 1990/91 Джамбос припинили боротьбу за трофей через Болонью (3–1, 0–3). Темно-бордові повернулися на міжнародну арену після шестирічної паузи.

У першому раунді кваліфікації ЛЄ 2016/17 серця вибили естонський ФКІ (2–1, 4–2), але примудрилися програти мальтійській Біркіркарі перед рідними трибунами (0–0, 1–2). У поточному розіграші пиріжки з джемом стартували у фіналі відбору Ліги Європи, не зумівши пройти Цюріх (1–2, 0–1). У результаті Гартс опинилися у квартеті ЛК. Бій Гартс — Фіорентина дивитись онлайн.

У фіналі Кубка володарів кубків 1960/61 лілії перетиналися з Рейнджерс (2–1, 2–0), а у чвертьфіналі ЛЧ 1969/70 грали проти Селтіка (1–0, 0–3). У півфіналі КУЄФА 2007/08 фіалки знову зустрічалися з Рейнджерс (0–0, 0–0, 3–4 за пенальті). Фіолетові також повернулися до єврокубків після шестирічної паузи. У ЛЄ 2016/17 клуб із Флоренції очолив квартет J (тринадцять очок), але вже о 1/16 вилетів від Гладбаха (2–4, 1–0).

Футболісти дебютували в ЛК у фіналі кваліфікації. Учасник Серії А завоював путівку до групового етапу завдяки домашній перемозі над Твенте (2–1, 0–0). У п’яти попередніх випадках колектив пробивався у весняний плей-офф турнірів УЄФА. Розіграш Гартс — Фіорентина дивитися онлайн.

Початок матчу: 06.10.22 22:00. Темно-бордові в першому турі приймали Башакшехір. Серця мінімально поступалися до середини другого тайму, але потім остаточно посипалися, 0–4. За весь матч пиріжки з джемом завдали одного удару у ворота. Фіалки на своєму полі не змогли здолати ризьку РФШ, 1–1. Лілії домінували, але кіпер гостей Штейнборс впевнено захищав свої ворота (вісім сейвів). Матч Гартс —