Севілья — Атлетіко
0+

Початок матчу: 01.10.22 19:30.

Нервіонці нарешті перервали серію невдач у Чемпіонаті в п’ятому турі, обігравши Еспаньйол у гостях, 3–2. Усі три м’ячі севільці забили ще в першому таймі завдяки зусиллям Кармони (дубль і асист). Уже на шістдесят другій хвилині каталонці скоротили відставання до мінімуму, але камбеку не сталося. Матрацники на своєму полі розгромили Сельту, а Де Пауль записав в актив гол+пас, 4–1. Зазначимо, що індіанці лише чотири рази влучили в площину.

Протистояння Севілья — Атлетіко дивитися онлайн, вони провели в Андалусії дванадцять матчів із 2013 року. Команди обмінялися чотирма перемогами в цьому проміжку й ще стільки ж було мирових. Столичний клуб здобув останню вікторію в розіграші 2017/18, 5–2. У шести із семи попередніх зустрічей підопічні Сімеоне забивали максимум один гол. Нервіонці набрали лише чотири очки після п’яти турів. Колектив пропустив десять м’ячів — це четвертий найгірший результат серед учасників Прімери.

Севільці завдали три із шести точних ударів у поєдинку проти Еспаньйола, і в цих результативних атаках брав участь захисник Кармона. Це перші гольові дії 20-річного Хосе на дорослому рівні. Зазначимо, що раніше перед Лопетегі поставили ультиматум — звільнення тренера в разі втрати балів із каталонцями. Битва Севілья — Атлетіко дивитися онлайн. Червоно-білі ділять п’яте місце з двома командами (десять очок). Мората забив три м’ячі, Феліш віддав три асисти ще в першому турі. Ексзахисник Удінезе Моліна провів три повних матчі в іспанській першості. Колишній футболіст Дортмунда Вітсель, який приєднався до матрацників у статусі вільного агента, відразу став основним у складі. Тридцятитрирічний бельгієць грав у всіх п’яти зустрічах Ла Ліги.

Індіанці ведуть переговори з Барселоною щодо зниження суми викупу Грізманна. Йдеться про двадцять п’ять мільйонів євро, що на п’ятнадцять менше порівняно з умовами угоди. Гру Севілья — Атлетіко дивитися онлайн.

Початок матчу: 01.10.22 19:30. Нервіонці нарешті перервали серію невдач у Чемпіонаті в п’ятому турі, обігравши Еспаньйол у гостях, 3–2. Усі три м’ячі севільці забили ще в першому таймі завдяки зусиллям Кармони (дубль і асист). Уже на шістдесят другій хвилині каталонці скоротили відставання до мінімуму, але камбеку не сталося. Матрацники на своєму полі розгромили Сельту, а Де Пауль записав в акт