Мальорка — Барселона
0+

Початок матчу: 01.10.22 22:00.

Кіноварні в п’ятому турі на виїзді відкрили рахунок на Бернабеу, чим тільки ще більше розгнівали Реал, 1–4. Червоно-чорні програли за всіма статтями чемпіону Іспанії. Каталонці в гостях розгромили Кадіс, 4–0, хоча до п’ятдесят п’ятої хвилини не могли вийти вперед. Усе змінилося в другому таймі з виходом на поле Левандовскі — поляк забив гол і віддав два асисти. Також відзначилися Фаті та Дембеле, які починали матч на лавці запасних.

Битва Мальорка — Барселона дивитися онлайн, опоненти провели на Балеарських островах дев’ять поєдинків із 2007 року. Синьо-гранатові здобули сім перемог у цьому відрізку (включно з шістьма вікторіями поспіль в останніх іграх). Господарі перед рідними трибунами набирали три очки ще в розіграші 2008/0, 2–1. Нічия в Прімері була зафіксована ще двадцять років тому, 0–0. Пірати перебувають на тринадцятому місці в таблиці з п’ятьма балами. Мурікі забив три з п’яти м’ячів команди, а Кан Ін лідирує в колективі за системою гол+пас (1+3). Південнокорейський півзахисник уже досяг показників минулого сезону за підсумками тридцяти чотирьох зустрічей. На Бернабеу дебютував ексзахисник Фіорентіни Настасич. Раніше Матія вже виступав у Бундеслізі, АПЛ та Серії А. Колишній воротар Реймса Райкович є основним кіпером на старті сезону. У його активі сім пропущених і два клін-шита. Протистояння Мальорка — Барселона дивитися онлайн.

Синьо-гранатові набрали тринадцять очок і посідають другу сходинку. Поряд із Реалом каталонці забивають найбільше (п’ятнадцять разів). Також у Барси найкращий захист разом із Вільярреалом. Левандовскі забив шість голів і віддав два асисти, Дембеле і Фаті записали на свій рахунок по чотири результативні дії (2+2).

Сина легендарного футболіста Й. Кройфа Йорді призначили спортивним директором клубу. У другій половині 2000-х він навіть встиг пограти в Чемпіонаті України, захищаючи кольори донецького Металурга. Розіграш Мальорка — Барселона дивитися онлайн.

Початок матчу: 01.10.22 22:00. Кіноварні в п’ятому турі на виїзді відкрили рахунок на Бернабеу, чим тільки ще більше розгнівали Реал, 1–4. Червоно-чорні програли за всіма статтями чемпіону Іспанії. Каталонці в гостях розгромили Кадіс, 4–0, хоча до п’ятдесят п’ятої хвилини не могли вийти вперед. Усе змінилося в другому таймі з виходом на поле Левандовскі — поляк забив гол і віддав два асисти. Та