Наполі — Торіно
0+

Початок матчу: 01.10.22 16:00.

У шостому турі блакитні здолали вдома Спецію, забивши вирішальний м’яч наприкінці зустрічі, 1–0. Орендований у Сассуоло Распадорі відзначився дебютним голом. Бики провели відмінний поєдинок на Джузеппе Меацца, але міланський клуб зміг виграти на класі завдяки точному удару на вісімдесят дев’ятій хвилині, 0–1. Ханданович зробив сім сейвів, позбавивши гранатових можливості зачепитися хоча б за нічию.

Матч Наполі — Торіно дивитися онлайн, сторони провели десять зустрічей із 2010 року в Кампанії. В активі господарів шість вікторій, також було чотири мирові. У шести випадках партенопійці відзначалися мінімум двічі. Гості завоювали три очки ще в сезоні 2008/09, 2–1. Підопічні Спаллетті ділять перше місце в таблиці з Аталантою та Міланом (по чотирнадцять балів). Блакитні більше за всіх забили (тринадцять разів) і пропустили чотири рази (менше тільки в Бергамо).

Кварацхелія набрав п’ять результативних дій (чотири м’ячі, один асист), Зеліньскі записав в актив чотири (1+3), а Осімен — три (2+1). Распадорі в матчі проти Спеції вперше провів повну гру і відкрив рахунок забитим у футболці Наполі. Півзахисник Тоттенгема Ндомбеле в чотирьох турах перебував на полі сто чотири хвилини. Сімеоне тричі виходив на заміну. Дже Кім із Фенербахче став гравцем основи на старті Чемпіонату, відзначившись двічі. Битва Наполі — Торіно дивитися онлайн.

Бики з десятьма балами ділять восьме місце з Юве. В активі Влашича три м’ячі із шести. Це вже на два влучні удари більше, ніж було в минулому сезоні в складі Вест Гема в тридцять одному поєдинку. Колишній захисник Аякса Схурс з’явився лише у двох зустрічах. Вісімнадцятирічний Ільхан, який раніше представляв Бешикташ, у вересні почав отримувати час на полі. У перших чотирьох турах Емірхан вийшов лише наприкінці матчу з Монцою, 2–1. У трьох останніх іграх форвард Інтера Лазаро входить до стартового складу. Протистояння Наполі — Торіно дивитися онлайн.

Початок матчу: 01.10.22 16:00. У шостому турі блакитні здолали вдома Спецію, забивши вирішальний м’яч наприкінці зустрічі, 1–0. Орендований у Сассуоло Распадорі відзначився дебютним голом. Бики провели відмінний поєдинок на Джузеппе Меацца, але міланський клуб зміг виграти на класі завдяки точному удару на вісімдесят дев’ятій хвилині, 0–1. Ханданович зробив сім сейвів, позбавивши гранатових мож

Українська, Інтершум (не всі серії), Альтернативна (не всі серії)