Емполі — Мілан
0+

Початок матчу: 01.10.22 21:45.

У шостому турі сині намагалися відібрати очки в Роми, але домашній матч завершився поразкою, 1–2. Господарі завдали лише одного удару в площину. Дияволи вирвали перемогу над Сампдорією в Генуї завдяки пенальті Жіру, 2–1. Уже до середини першого тайму рахунок міг бути 2–0, але гол де Кетеларе скасували через офсайд. Крім того, Леау отримав другу жовту картку після перерви, і червоно-чорні половину зустрічі провели в меншості.

Битва Емполі — Мілан дивитися онлайн, опоненти провели в Тоскані десять поєдинків із початку 2000-х. У п’яти випадках сильнішими виявилися гості, а в п’яти випадках команди розписали нічию. У шести іграх россонері забивали не менше двох м’ячів. Адзуррі з чотирма балами на сімнадцятому місці. Ламмерс набрав гол+пас. Нагадаємо, права на форвада належать клубу з Бергамо. Півзахисник Ювентуса П’яци з’являвся на полі у двох попередніх матчах. Футболіст Лаціо Акпа Акпро в другій грі в складі синіх заробив вилучення. Грассі з Парми переважно виходить на заміну (у трьох із п’яти зустрічах). Камб’ягі з колективу Маліновського кілька тижнів пропустив через ушкодження, але наприкінці поєдинку з Ромою залишив лаву запасних. Матч Емполі — Мілан дивитися онлайн.

Підопічні Піолі ділять першу сходинку таблиці з Наполі та Аталантою (чотирнадцять очок). Чемпіон Італії відзначився дванадцять разів (другий показник у турнірі). Леау взяв участь у шести голах (три точні удари, три асисти), Жіру набрав 3+1. У матчі проти Сампдорії дебютував півзахисник Вольфсбурга Вранкс. Де Кетеларе з’являвся у всіх шести іграх і віддав передачу в поєдинку з Болоньєю, 2–0.

У попередній зустрічі Мессіас забив перший м’яч у нинішньому сезоні. Колишній форвард Ліверпуля Орігі тричі виходив на заміну. Бельгієць уже вдруге травмувався після переходу в Мілан. Флоренці провів лише один повний матч і теж чимало часу проводить у лазареті. Матч Емполі — Мілан дивитися онлайн.

Початок матчу: 01.10.22 21:45. У шостому турі сині намагалися відібрати очки в Роми, але домашній матч завершився поразкою, 1–2. Господарі завдали лише одного удару в площину. Дияволи вирвали перемогу над Сампдорією в Генуї завдяки пенальті Жіру, 2–1. Уже до середини першого тайму рахунок міг бути 2–0, але гол де Кетеларе скасували через офсайд. Крім того, Леау отримав другу жовту картку після