Ювентус — Болонья
0+

, Футбол, Італія

Початок матчу: 02.10.22 21:45.

Стара синьйора в емоційному матчі розписала домашню нічию із Салернітаною, 2–2. Після першого тайму чорно-білі поступилися 0–2, а на п’ятій компенсованій хвилині ледь не вирвали перемогу, але гол Міліка не зарахували через офсайд. Наприкінці поєдинку Аркадіуш заробив другу жовту картку, а Куадрадо видалили через суперечку з арбітром. Також суддя показав червоне світло наставникові зебр Алегрі. Червоно-сині здобули вольову перемогу в грі з Фіорентиною, 2–1.

Бій Ювентус — Болонья дивитися онлайн, опоненти провели дев’ять зустрічей у Турині з 2012 року. У цьому проміжку господарі забирали три очки в кожному матчі, окрім останнього, 1–1. Результативна серія клубу з П’ємонту триває одинадцять років та включає одинадцять поєдинків. З 2000 року фельсинеї здобули лише одну виїзну вікторію в розіграші 2010/11, 2–0. У шести турах б’янконери вже чотири рази розписали мирову. Команда займає лише восьме місце з десятьма очками. Стара синьйора пропустила чотири м’ячі — менше лише в Аталанти.

Влахович відзначився чотирма точними ударами. Мілік забив два голи, хоча вийшов у старті лише в одному із чотирьох своїх матчів у Серії А в складі чорно-білих. Півзахисника ПСЖ Паредеса двічі включали до основи. Костич у двох попередніх турах віддав два асисти. Зустріч Ювентус — Болонья дивитись онлайн.

Хорти знаходяться на п’ятнадцятому місці із шістьма пунктами. Арнаутович забив шість із семи м’ячів, очоливши список бомбардирів Чемпіонату. Точні удари Марко принесли п’ять балів червоно-синім. Тепер у нього двадцять голів у сорока поєдинках за фельсинею. Через невдалий старт звільнили наставника команди Михайловича. Його посаду обійняв екскоуч Спеції Мотта.

Захисник Гоффенгайма Пош дебютував у грі проти Фіорентини. Колишній форвард Баварії Зіркзе отримав лише двадцять дев’ять хвилин на полі в п’ятому турі, трохи більше провів на полі хорват Моро (також перший вихід у Болоньї). Протистояння Ювентус — Болонья дивитись онлайн.

Початок матчу: 02.10.22 21:45. Стара синьйора в емоційному матчі розписала домашню нічию із Салернітаною, 2–2. Після першого тайму чорно-білі поступилися 0–2, а на п’ятій компенсованій хвилині ледь не вирвали перемогу, але гол Міліка не зарахували через офсайд. Наприкінці поєдинку Аркадіуш заробив другу жовту картку, а Куадрадо видалили через суперечку з арбітром. Також суддя показав червоне св