Верона — Удінезе
0+

Початок матчу: 03.10.22 21:45.

Мастифи надійно оборонялися на столичному Олімпіко до середини другого тайму, але в підсумку все ж програли Лаціо. 0–2. Скалігери лише раз влучили в площину. Фріульці половину матчу в Модені мали чисельну перевагу, але поступалися Сассуоло до сімдесят п’ятої хвилини. У фінальному відрізку Бето оформив дубль, а ще один точний удар завдав Самарджич. Обидва футболісти з’явилися на полі після перерви.

Зустріч Верона — Удінезе дивитися онлайн, опоненти за останні двадцять років перетиналися на стадіоні жовто-синіх вісім разів. Тричі перемагали господарі, у стількох же випадках розписали нічию. З 2016 року гості набрали три очки лише в сезоні 2017/18, 1–0. Чорно-білі не відзначаються на виїзді три зустрічі поспіль. Еллас із п’ятьма балами посідають шістнадцяте місце, пропустивши одинадцять м’ячів (більше тільки в Монци — чотирнадцять).

Анрі забив два голи, в активі Дойга й Лазаньї — один точний удар і асист. Півзахисник Сампдорії Депаолі провів тридцять шість хвилин у п’ятому й шостому турах, почавши сезон у Генуї. Хрустич з Айнтрахта й Кабаль із колумбійського Атлетіко Насьйональ дебютували в матчі з Лаціо. Ексфутболіст Юргордена Гін двічі виходив у старті в чотирьох поєдинках. Нападник Дженоа Галлон у трьох попередніх зустрічах з’являвся на заміну і приніс нічию з Емполі, 1–1. Битва Верона — Удінезе дивитися онлайн.

Чорно-білі ділять четверту позицію з Ромою (тринадцять очок). Маленькі зебри забили дванадцять м’ячів — більше лише в Наполі. Бето завдав чотири точні удари, Р. Перейра віддав чотири асисти. Колишній захисник Кельна Ехізібуе поступово адаптується в новій команді (шістдесят три хвилини в трьох турах). Ебоссе, який раніше виступав в Анже, в останніх двох іграх став отримувати більше часу на полі.

Масіна з Вотфорда в перших чотирьох зустрічах Чемпіонату виходив у старті, але потім отримав ушкодження. Півзахисник Бійол з’явився в трьох поєдинках Серії А, у яких чорно-білі жодного разу не пропустили. Протистояння Верона — Удінезе дивитися онлайн.

Початок матчу: 03.10.22 21:45. Мастифи надійно оборонялися на столичному Олімпіко до середини другого тайму, але в підсумку все ж програли Лаціо. 0–2. Скалігери лише раз влучили в площину. Фріульці половину матчу в Модені мали чисельну перевагу, але поступалися Сассуоло до сімдесят п’ятої хвилини. У фінальному відрізку Бето оформив дубль, а ще один точний удар завдав Самарджич. Обидва футболіст