Вадуц — Дніпро-1
MGG 5.1
0+

Початок матчу: 13.10.22 22:00.

Клуб герцогів у другому турі провів хороший перший тайм в Алкарі, зумівши відігратися через лічені хвилини після пропущеного голу. На шістдесят першій хвилині резидент залишився в меншості, й АЗ скористався чисельною перевагою, 1–4. Кіпер Бюхель зробив сім сейвів, поки не був вилучений із поля. Чорно-жовті в Лімасолі здобули впевнену перемогу над Аполлоном, 3–1. Підопічні Кучера забили три м’ячі ще до перерви, зробивши заявку на підсумкову вікторію.

Матч Вадуц — Дніпро-1 дивитися онлайн, супротивники зустрічаються в Ліхтенштейні. Представник швейцарської Челлендж-ліги замикає квартет Е після двох матчів з одним балом. У першому поєдинку столичний колектив розписав домашню нічию із кіпріотами, 0–0. Клуб герцогів стартував у ЛК із другого раунду кваліфікації. Дорогою до групової стадії резидент пройшов словенський Копер (1–0, 1–1, овертайм), турецький Коньяспор (1–1, 4–2), а у фіналі відбіркового циклу вибив віденський Рапід (1–1, 1–0).

Джіджек набрав чотири результативні дії у восьми зустрічах єврокубків (три голи, один асист). В активі Сасері два точні удари та передача. Цікаво, що всі чотири домашні ігри в ЛК Вадуц завершив світову. Битва Вадуц — Дніпро-1 дивитись онлайн. Українці здобули три очки у двох поєдинках. У першому турі спортклубівці поступилися в Кошиці АЗ Алкмаару, 0–1. Дебютант змагань УЄФА після трьох поразок нарешті завоював вікторію. Підопічні Кучера в четвертому раунді кваліфікації Ліги Європи вилетіли від кіпрського АЕК (1–2, 0–3). У матчі з Аполлоном форвард збірної України Довбик узяв участь у всіх трьох м’ячах (дубль та асист), а Рубчинський записав в актив гол+пас. Зазначимо, що Артем раніше не відзначався в єврокубках. Щобільше, до поточного сезону нападник з’являвся лише в одній зустрічі ЛЄ 2019/20, коли намагався закріпитись у данському Мідтьюлланді. Протистояння Вадуц — Дніпро-1 дивитися онлайн.

Початок матчу: 13.10.22 22:00. Клуб герцогів у другому турі провів хороший перший тайм в Алкарі, зумівши відігратися через лічені хвилини після пропущеного голу. На шістдесят першій хвилині резидент залишився в меншості, й АЗ скористався чисельною перевагою, 1–4. Кіпер Бюхель зробив сім сейвів, поки не був вилучений із поля. Чорно-жовті в Лімасолі здобули впевнену перемогу над Аполлоном, 3–1. Пі