Вест Гем — Андерлехт
0+

Початок матчу: 13.10.22 22:00.

Молотобійці в другому турі обіграли в гостях Сількеборг, пропустивши вже на п’ятій хвилині, 3–2. Підопічні Моєса забили три м’ячі ще до перерви. Загалом залізні здобули три очки без особливих зусиль, хоча перемога вольова. Пурпурово-білі в Бухаресті розписали нічию з ФКСБ, 0–0. Королівський клуб більше мав територіальну перевагу. Команда з брюссельської комуни набагато рідше била по воротах (4–15), але частіше потрапляла у ворота (3–2). Матч Вест Гем — Андерлехт дивитись онлайн, сторони зустрічаються в Лондоні. Учасник АПЛ іде без втрат — шість очок після двох ігор. У першому турі молотобійці обіграли вдома гостей із Румунії, також поступаючись по ходу поєдинку, 3–1. Щоби потрапити до групового етапу, підопічним Моєса потрібно було пройти четвертий раунд кваліфікації. Колектив успішно виконав це завдання, двічі відсвяткувавши перемогу над данським Віборгом (3–1, 3–0).

Італійський новачок залізних Скамакка забив три м’ячі в чотирьох зустрічах ЛК. Корне віддав три асисти, в Антоніо й Боуеєна по два точні удари. У кожному матчі змагання ВГЮ відзначився тричі. Бій Вест Гем — Андерлехт дивитись онлайн.

Бельгійці набрали чотири бали й жодного разу не пропустили у квартеті В. У першому турі пурпурово-білі дотиснули перед рідними трибунами Сількеборг завдяки пенальті в другому таймі, 1–0. Бронзовий призер Ліги Жюпіле стартував у Лізі конференцій у третьому раунді відбірного циклу. Спочатку королівський клуб без проблем розібрався з естонським Пайде (2–0, 3–0), а потім залишив без єврокубків швейцарський Янг Бойз, який ще минулої осені виступав у групі ЛЧ (1–0, 0–1, 3–1 за пенальті).).

В активі Суареша чотири бали за системою гол+пас у поточному турнірі (3+1), а Рефаелов набрав три (1+2). Фабіо до цьогорічного розіграшу ЛК не вирізнявся в єврокубках. Протистояння Вест Гем — Андерлехт дивитись онлайн.

Початок матчу: 13.10.22 22:00. Молотобійці в другому турі обіграли в гостях Сількеборг, пропустивши вже на п’ятій хвилині, 3–2. Підопічні Моєса забили три м’ячі ще до перерви. Загалом залізні здобули три очки без особливих зусиль, хоча перемога вольова. Пурпурово-білі в Бухаресті розписали нічию з ФКСБ, 0–0. Королівський клуб більше мав територіальну перевагу. Команда з брюссельської комуни наб