АЕК Ларнака — Фенербахче
0+

Початок матчу: 13.10.22 19:45.

Дуель АЕК Ларнака — Фенербахче дивитися онлайн, і вже на восьмій хвилині Дьюрчо зміг вразити ворота київського Динамо, успішно виконавши штрафний удар. Як виявилося, цей гол став єдиним і переможним, він приніс жовто-зеленим необхідні три пункти. На двадцять дев’ятій хвилині Буяльський був близький до того, щоб зрівняти рахунок, але арбітри розглянули положення поза грою. Українці завдали одинадцять ударів по воротах суперника, але тільки два влучили в площину. У цій битві захист остров’ян заслуговує на високу оцінку, саме ця лінія не дала змогу опонентам пробивати.

Матч АЕК Ларнака — Фенербахче дивитися онлайн, гравці Жоржі Жезуша також впоралися з киянами в першому колі, 2–1. У другому турі стамбульці зійшлися з Ренном. У першому таймі гості могли відкрити рахунок: на двадцять п’ятій хвилині м’яч перетнув лінію воріт французів, але арбітри помітили офсайд у Кахведжі. У другій половині зустрічі господарі почали громити суперників.

Спочатку на п’ятдесят другій відзначився Тер’є, а вже за дві хвилини другий м’яч забив Маєр. За шість хвилин Кахведжі завдав удару з-за меж штрафного, той виявився бездоганним і влучив просто в дев’ятку. Щоб врятуватися від поразки, туркам треба було забити лише один гол.

На вісімдесят третій хвилині Траоре отримав пряму червону картку, залишивши червоно-чорних у меншості. Скориставшись цим, жовті канарки посилили натиск і заробили пенальті. На другій компенсованій хвилині вільний удар реалізував Валенсія, зрівнявши рахунок. Чи отримає бали турецька команда, граючи з воїнами? Можна протистояння АЕК Ларнака — Фенербахче дивитися онлайн.

Початок матчу: 13.10.22 19:45. АЕК Ларнака і Фенербахче після двох турів розділяє всього один бал, причому турецький колектив розташовується на першому місці, а кіпрський — на третьому. У групі В спостерігається неймовірна щільність результатів. На своєму полі воїни поступилися Ренну, 1–2, водночас другий раунд виявився більш вдалим. Дуель АЕК Ларнака — Фенербахче дивитися онлайн, і вже на во