Бетіс — Рома
0+

Початок матчу: 13.10.22 19:45.

Після двох турів групу С очолив Бетіс, отримавши шість балів. У першому раунді іспанці здолали ХІК, 2–0, а в другому — вдало виступили проти Лудогорця. Господарям поля вдалося забити перший гол уже на двадцять п’ятій хвилині, а на тридцять дев’ятій Хоакін подвоїв перевагу своєї команди. Ще до свистка на перерву болгарський колектив зміг скоротити відставання — відзначився Десподов.

Дуель Бетіс — Рома дивитися онлайн, а в другій половині зустрічі футболісти Мануеля Пеллегріні вирішили здобути більш комфортний розрив у рахунку, і на п’ятдесят дев’ятій хвилині Каналес забив третій м’яч. Слідом у складі команди гостей відбулися чотири заміни, й одна з них спрацювала. Рік, який вийшов на поле на шістдесят дев’ятій хвилині, уже через п’ять відзначився взяттям воріт. Водночас підопічним Анте Шімунджа забракло потужності, щоб зрівняти результат на табло та здобути бодай один бал за підсумками поєдинку.

Битву Бетіс — Рома дивитися онлайн, у груповому етапі Ліги Європи столичний клуб стартував невдало. Дебютний раунд проти орліте завершився поразкою, 2–1. Перші очки римляни завоювали в другому колі, граючи з ХІК. Тенхо на чотирнадцятій хвилині здійснив грубий підкат і отримав пряму червону картку, значно спростивши завдання господарям поля. Але в першому таймі жовто-червоні не зуміли скористатися цією перевагою. Лише на початку другої половини гри кількісна перевага почала даватися взнаки, і на сорок сьомій хвилині Дибала все-таки відкрив рахунок, вразивши ворота суперників з-за меж штрафного. Дві хвилини потому Пеллегріні подвоїв результат, але навіть на цьому команда не зупинилася. Футболісти Жозе Моурінью забили ще: крапку в матчі поставив Белотті на шістдесят восьмій хвилині, спрямувавши м’яч у порожні ворота після передачі від Дзаніоло. Можна змагання Бетіс — Рома дивитися онлайн.

Початок матчу: 13.10.22 19:45. Після двох турів групу С очолив Бетіс, отримавши шість балів. У першому раунді іспанці здолали ХІК, 2–0, а в другому — вдало виступили проти Лудогорця. Господарям поля вдалося забити перший гол уже на двадцять п’ятій хвилині, а на тридцять дев’ятій Хоакін подвоїв перевагу своєї команди. Ще до свистка на перерву болгарський колектив зміг скоротити відставання — від