Буде-Глімт — Арсенал
0+

Початок матчу: 13.10.22 19:45.

Буде-Глімт після двох раундів отримав чотири бали. Норвежці розписали результативну нічию з ПСВ і перемогли в грі з Цюрихом. Швейцарці на сороковій хвилині могли вийти вперед, але гол не зарахували через офсайд.

Гру Буде-Глімт — Арсенал дивитись онлайн, а в другому таймі футбольна удача очевидно відвернулася саме від Сельнеса. Спочатку на п’ятдесят першій хвилині півзахисник невдало зупинив суперника, заробивши жовту картку, а слідом ще і зрізав м’яч у свої ворота, намагаючись вибити головою подалі. Чотири хвилини потому Ветлесен знову засмутив приголомшених супротивників. Лише наприкінці поєдинку футболісти Бо Генріксена змогли зібратися і відіграти один гол: ворота вразив Авдіяй. Він отримав чудовий пас і вдарив у дев’ятку, скоротивши розрив у рахунку. Однак норвезькому колективу забракло чи то сил, чи то часу, чи то того й іншого, щоб довести зустріч до нічиєї та здобути бодай один бал. Фінальний результат — 2–1.

Протистояння Буде-Глімт — Арсенал дивитись онлайн, англійський клуб провів лише один поєдинок проти Цюриха, і ця гра склалася для лондонців успішно. На шістнадцятій хвилині Маркіньос відкрив рахунок: після пасу від Нкетіа він одним дотиком відправив м’яч у дев’ятку. Але на сорок четвертій хвилині господарі поля отримали право на пенальті, який виконали бездоганно, 1–1. У другому таймі канонірам довелося починати все спочатку, але й цього разу зв’язка Маркіньос-Нкетіа спрацювала. Так, бразилець віддав гольову передачу, а партнер по команді успішно її реалізував. Після голу обидва тренери робили заміни, але це ніяк не позначилося на фінальному рахунку. Скільки голів зможуть забити гравці Мікеля Артети у ворота опонентів? Битву Буде-Глімт — Арсенал дивитись онлайн.

Початок матчу: 13.10.22 19:45. Буде-Глімт після двох раундів отримав чотири бали. Норвежці розписали результативну нічию з ПСВ і перемогли в грі з Цюрихом. Швейцарці на сороковій хвилині могли вийти вперед, але гол не зарахували через офсайд. Гру Буде-Глімт — Арсенал дивитись онлайн, а в другому таймі футбольна удача очевидно відвернулася саме від Сельнеса. Спочатку на п’ятдесят першій хвилин