Динамо Київ — Ренн
MGG 4.5
0+

Початок матчу: 13.10.22 19:45.

Динамо Київ невдало провів стартові раунди групового етапу Ліги Європи. У першому турі біло-сині на виїзді поступилися Фенербахче, 1–2, потім не склався поєдинок і з АЕК Ларнака. Битву Динамо Київ — Ренн дивитися онлайн, уже на восьмій хвилині гості зуміли відкрити рахунок. Адам Дьюрчо вразив ворота номінальних господарів поля зі штрафного, перекинувши стінку, Бойко врятувати свою команду не зміг. На двадцять дев’ятій хвилині Буяльський вдало пробив і поспішив святкувати гол, але радість киян зупинив арбітр, який зафіксував положення поза грою. Взяття воріт не зарахували. За матч українська команда завдала одинадцять ударів, водночас у площину воріт влучили лише два, але жоден із них не став результативним.

Протиборство Динамо Київ — Ренн дивитися онлайн, колектив Брюно Женезіо безумовно виглядає фаворитом не тільки цього матчу, а й усієї групи В. Французи зуміли на виїзді здобути три бали в поєдинку проти АЕК Ларнака, але впоратися з Фенербахче не вдалося. У першому таймі жодна з команд не змогла домогтися будь-якої переваги, тільки на п’ятдесят другій хвилині Тер’єр відкрив рахунок і вивів свою команду вперед. Уже за дві хвилини він віддав результативну передачу на Маєра, що допомогло подвоїти перевагу.

На шістдесятій хвилині Кахведжі зміг вразити ворота господарів поля та скоротити розрив. Турки відчули, що мають шанс врятуватися від поразки і вирішили його використати, посиливши тиск на противника. Червоно-чорні почали захищатися, нехтуючи правилами: на вісімдесят третій хвилині Траоре отримав пряму червону картку, і господарі поля залишилися в меншості.

На другій компенсованій хвилині стамбульці скористалися чисельною перевагою, і Валенсія зрівняв рахунок. У тому матчі французи взяли всього один бал, хоча були дуже близькі до перемоги. А наскільки результативною буде гра з підопічними Мірча Луческу? Дуель Динамо Київ — Ренн дивитися онлайн.

Початок матчу: 13.10.22 19:45. Динамо Київ невдало провів стартові раунди групового етапу Ліги Європи. У першому турі біло-сині на виїзді поступилися Фенербахче, 1–2, потім не склався поєдинок і з АЕК Ларнака. Битву Динамо Київ — Ренн дивитися онлайн, уже на восьмій хвилині гості зуміли відкрити рахунок. Адам Дьюрчо вразив ворота номінальних господарів поля зі штрафного, перекинувши стінку, Бой