Феєнорд — Мідтьюлланд
0+

Початок матчу: 13.10.22 19:45.

Цікава ситуація склалася в групі F після двох раундів: усі чотири команди отримали по три бали. Тепер для кожного колективу втрата навіть одного очка може стати серйозною проблемою й коштуватиме дорого.

Поєдинок Феєноорд — Мідтьюлланд дивитися онлайн, нідерландський клуб невдало стартував матчем проти Лаціо: поєдинок в Італії завершився поразкою, 2–4. Три пункти вдалося взяти в другому турі, граючи зі Штурмом. Вдома роттердамцям вдалося розгулятися. Уже на дев’ятій хвилині господарі поля відкрили рахунок — відзначився Джаганбахш. На тридцять першій цифри на табло подвоїв Ганцко. Ще за три хвилини ворота суперників вразив Данілу, а на сорок першій знову відзначився Джаганбахш. На перерву команди пішли з розгромним результатом 4–0 на користь Феєноорда.

У другій половині зустрічі фаворити також вирішили не збавляти обертів і активно забивали. На шістдесят шостій хвилині п’ятий гол у матчі оформив Хіменес, а на сімдесят восьмій Ідріссі поставив остаточну крапку в поєдинку, 6–0. Досить рідко в матчах рівня Ліги Європи різниця в класі суперників буває настільки відчутною. Можливо, у команди з Граца тоді був не найвдаліший день, адже той самий Мідтьюлланд не зміг впоратися з цим колективом, 0–1.

Протистояння Феєноорд — Мідтьюлланд дивитися онлайн, натомість данський клуб впевнено пройшов Лаціо. На двадцять шостій хвилині Пауліньо відкрив рахунок, а на тридцятій Каба його подвоїв. Початок другого тайму також не обіцяв італійцям нічого хорошого, адже арбітр призначив пенальті в їхні ворота. Удар успішно виконав Евандер.

П’ять хвилин потому орли нарешті відповіли — постарався Милинкович-Савич, але на шістдесят сьомій хвилині господарі знов отримали право на виконання вільного удару. Цього разу Евандер не зміг переграти кіпера, але на добивання встиг Ісаксен. На завершення Святченко на сімдесят п’ятій хвилині ще раз вразив суперника, 5–1. Матч між південним клубом і вовками точно буде непередбачуваним. Гру Феєноорд — Мідтьюлланд дивитися онлайн.

Початок матчу: 13.10.22 19:45. Цікава ситуація склалася в групі F після двох раундів: усі чотири команди отримали по три бали. Тепер для кожного колективу втрата навіть одного очка може стати серйозною проблемою й коштуватиме дорого. Поєдинок Феєноорд — Мідтьюлланд дивитися онлайн, нідерландський клуб невдало стартував матчем проти Лаціо: поєдинок в Італії завершився поразкою, 2–4. Три пункти