Лаціо — Штурм
0+

Початок матчу: 13.10.22 22:00.

У групі F зібралися дійсно рівні за силою команди. Адже після двох раундів виділити фаворитів і аутсайдерів неможливо — у всіх по три бали. Так, наприклад, Лаціо в першому раунді переміг Феєноорд, 4–2, а в другому зазнав розгромної поразки від Мідтьюлланда.

Гру Лаціо — Штурм дивитися онлайн, данці вже на двадцять шостій хвилині повели в рахунку: голом відзначився Пауліньо. Чотири хвилини потому господарі поля святкували взяття воріт уже вдруге — забив Каба. У другому таймі вовки й далі громили суперника. На п’ятдесят другій хвилині Евандер реалізував пенальті, призначений у ворота біло-блакитних, після чого в команді італійців зробили три заміни, але краще від цього не стало. Один гол орли все ж зуміли відіграти: на п’ятдесят сьомій забив Милинкович-Савич. Однак через десять хвилин розрив збільшився завдяки прицільному удару Ісаксена, а слідом ворота команди гостей вразив Святченко, 1–5.

Поєдинок Лаціо — Штурм дивитися онлайн, австрійці на домашньому стадіоні обіграли колектив Альберта Капелласа: один забитий м’яч приніс команді важливі три бали. Виїзний поєдинок проти Феєноорда завершився розгромною поразкою. Уже на дев’ятій хвилині Джаганбахш відкрив рахунок, а на тридцять першій Ганцко подвоїв перевагу.

Не минуло і трьох хвилин, як роттердамці забили втретє. Незадовго до свистка на перерву іранський нападник оформив дубль, а в другому таймі по разу відзначилися Хіменес та Ідріссі. Колектив Крістіана Ільцера так і не зміг нічого протиставити опонентам, 0–6. Чи впорається команда з Граца з римлянами? Можна битву Лаціо — Штурм дивитися онлайн.

Початок матчу: 13.10.22 22:00. У групі F зібралися дійсно рівні за силою команди. Адже після двох раундів виділити фаворитів і аутсайдерів неможливо — у всіх по три бали. Так, наприклад, Лаціо в першому раунді переміг Феєноорд, 4–2, а в другому зазнав розгромної поразки від Мідтьюлланда. Гру Лаціо — Штурм дивитися онлайн, данці вже на двадцять шостій хвилині повели в рахунку: голом відзначивс