Манчестер Юнайтед — Омонія
0+

Початок матчу: 13.10.22 22:00.

Червоні дияволи в Кишиневі на класі обіграли Шериф у другому турі, 2–0. Підопічні тен Гаґа забили обидва м’ячі ще в першому таймі. Англійський гранд більше володів м’ячем (шістдесят чотири відсотки) і частіше створював небезпечні атаки (57–29), але за підсумками футболісти завдали всього трьох ударів у площину воріт. Королева поступилася в Сан-Себастьяні Реалу Сосьєдаду, 1–2. Клевер пропустив вирішальний гол на вісімдесятій хвилині. Кіпріоти провели дуже слабкий поєдинок — баски могли перемогти з більшим рахунком.

Зустріч Манчестер Юнайтед — Омонія дивитись онлайн, вони вперше зійдуться на Олд Траффорд. Після двох турів червоні дияволи набрали три бали. У першому матчі групової стадії команда програла представнику Прімери, 0–1. На стадіоні Зімбру відзначилися Санчо та Роналду. Кріштіану забив свій дебютний гол у ЛЄ. Португальський бомбардир дебютував у турнірі майже двадцять років тому, коли змагання називали КУЄФА. Символічно, що історичний м’яч пропустив український воротар Коваль, який не зумів відбити пенальті.

Також це перший гол КР7 у поточному сезоні. Тен Гаґ після гри повідомив в інтерв’ю, що МЮ швидко взяв матч під свій контроль, і він радий, що вдалося залишити ворота в недоторканності. Клуб стартував у ЛЄ одразу з групової стадії. Розіграш Манчестер Юнайтед — Омонія дивитись онлайн.

Кіпріоти, як і очікувалося, є аутсайдером квартету Е. У першому турі королева поступилася в Нікосії Шерифу, 0–3. Володар Кубка Кіпру завдяки трофею потрапив одразу до плей-офф кваліфікації. Клевер несподівано двічі переміг бельгійський Гент (2–0, 2–0). У Дивізіоні А 2021/22 команда посіла лише сьоме місце, тому досягати позитивних результатів у Лізі Європи їй складно.

Навіть у своєму Чемпіонаті колектив не серед фаворитів. Третій рядок за підсумками 6 зустрічей буде справжнім футбольним дивом. Бій Манчестер Юнайтед — Омонія дивитись онлайн.

Початок матчу: 13.10.22 22:00. Червоні дияволи в Кишиневі на класі обіграли Шериф у другому турі, 2–0. Підопічні тен Гаґа забили обидва м’ячі ще в першому таймі. Англійський гранд більше володів м’ячем (шістдесят чотири відсотки) і частіше створював небезпечні атаки (57–29), але за підсумками футболісти завдали всього трьох ударів у площину воріт. Королева поступилася в Сан-Себастьяні Реалу Сос