ПСВ — Цюрих
0+

ПСВ — Цюрих

Початок матчу: 13.10.22 22:00.

Червоно-білі пропустили матч другого туру з Арсеналом — гру перенесли на кінець жовтня. В УЄФА ухвалили рішення не проводити зустріч за графіком через брак поліцейських, які були задіяні в інших завданнях у зв’язку з похороном Єлизавети II. Чемпіон Швейцарії поступився в Норвегії Буде-Глімту, 1–2. Аєгун міг відкрити рахунок наприкінці першого тайму, але взяття воріт скасували (офсайд). Форвард донецького Шахтаря В’юнник з’явився на полі на сімдесят першій хвилині.

Бій ПСВ — Цюрих дивитися онлайн, сторони зіграють на Філіпсі в рамках четвертого туру. Селяни в дебюті групового етапу розписали нічию з Буде, 1–1. У відбірному циклі клуб з Ейндховена виступав у Лізі чемпіонів. У третьому раунді срібний призер Ередівізі у видовищному протистоянні вибив Монако (1–1, 3–2, овертайм).

На наступній стадії червоно-білі мірялися силами з Рейнджерсом. Після нічиєї в Шотландії, 2–2, путівка до групи була ближчою до нідерландської команди, але вдома ПСВ підвів своїх уболівальників, 0–1. Розіграш ПСВ — Цюрих дивитись онлайн.

Швейцарці програли обидва матчі, і це було очікувано, адже колектив відразу розглядали як аутсайдер квартету А. У першому турі в Санкт-Галлені чемпіон Швейцарії спробував дати бій Арсеналу. Кіпер Брехер зробив шість сейвів, але господарі не зачепилися за очки, 1–2. Шлях до групового етапу ЛЄ розпочався в другому раунді кваліфікації ЛЧ, де команда вилетіла від Карабаху (2–3, 2–2, овертайм). Далі Цюріх не зазнав труднощів із Лінфілдом (3–0, 2–0) і на класі здолав Гартс (2–1, 1–0).

У серпні клуб вдруге орендував форварда Шахтаря В’юнника (українець уже виступав команді в період із квітня до червня). В обох зустрічах четвертого раунду відбору Богдан вийшов у старті та був замінений у середині другого тайму. Гра з Арсеналом нападник дивився з лави запасних. Матч ПСВ — Цюрих дивитись онлайн.

Початок матчу: 13.10.22 22:00. Червоно-білі пропустили матч другого туру з Арсеналом — гру перенесли на кінець жовтня. В УЄФА ухвалили рішення не проводити зустріч за графіком через брак поліцейських, які були задіяні в інших завданнях у зв’язку з похороном Єлизавети II. Чемпіон Швейцарії поступився в Норвегії Буде-Глімту, 1–2. Аєгун міг відкрити рахунок наприкінці першого тайму, але взяття вор