Реал Сосьєдад — Шериф
0+

Початок матчу: 13.10.22 22:00.

У другому турі королівський клуб здолав вдома Омонію, забивши вирішальний м’яч на вісімдесятій хвилині, 2–1. Другу гольову атаку організували Кубо та Серлот, які вийшли на поле ближче до екватора другого тайму. Жовто-чорні, як і очікувалося, поступилися Манчестеру Юнайтеду в Кишиневі, 0–2. Ворота ос захищав український кіпер Коваль, який врятував господарів лише в одному епізоді. Клубу з Тирасполя не було чого протиставити нападу червоних дияволів.

Розіграш Реал Сосьєдад — Шериф дивитись онлайн, сторони не грали в Іспанії. Біло-блакитні розпочали груповий етап із двох перемог і очолили квартет Е. У першому турі баски несподівано здобули три очки на Олд Траффорд, 1–0. Команда претендує щонайменше на друге місце за підсумками поточної стадії. Нагадаємо, що королівський клуб пройшов кваліфікацію, отримавши пряму путівку. Минулого року колектив із Сан-Себастьяна також виступав у Лізі Європи, але стартував зовсім інакше — два бали у двох поєдинках.

Проте це не завадило Сосьєдаду виправити ситуацію і в останній зустрічі вирвати другий рядок, обігравши вдома ПСВ, 3–0. У плей-офф іспанський клуб не затримався й у першому раунді вилетів від РБ Лейпцига. У Німеччині Реал розписав нічию, 2–2, а вдома примудрився поступитися, 1–3 після вигідного виїзного результату. Бій Реал Сосьєдад — Шериф дивитись онлайн.

Тираспольці таким же бадьорим стартом похвалитися не можуть, але три пункти у двох турах — теж не такий поганий результат. У дебюті групового етапу жовто-чорні на Кіпрі розгромили Омонію, 3–0. Коваль навіть віддав асист, хоча має воротарську позицію. Нинішнього сезону оси не змогли повторити успіх минулого сезону при Вернидубі.

Чемпіон Молдови у відборі ЛЧ пройшов Зріньськи (0–0, 1–0), Марібор (0–0, 1–0), але в третьому раунді його зупинила Вікторія Пльзень (1–2, 1- 2). У плей-офф кваліфікації ЛЄ команда з Тирасполя вибила Пюнік (0–0, 0–0, 3–2 за пенальті). Протистояння Реал Сосьєдад — Шериф дивитися онлайн.

Початок матчу: 13.10.22 22:00. У другому турі королівський клуб здолав вдома Омонію, забивши вирішальний м’яч на вісімдесятій хвилині, 2–1. Другу гольову атаку організували Кубо та Серлот, які вийшли на поле ближче до екватора другого тайму. Жовто-чорні, як і очікувалося, поступилися Манчестеру Юнайтеду в Кишиневі, 0–2. Ворота ос захищав український кіпер Коваль, який врятував господарів лише в